Pracovník vo výrobe výživových doplnkov

Biomineral s.r.o.

Miesto práce
Košariská, Myjava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba a distribúcia produktov spoločnosti Biomineral s.r.o.

Žiadosti s profesijným životopisom a motivačným listom zasielajte e-mailom na info@biomineral.sk

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na inzerovanú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Schopnosť manuálnej práce, schopnosť tímovej spolupráce, zodpovednosť, flexibilita, lojalita.

Spoločnosť je výrobcom bunkových solí Biomineral D6® a kozmetiky Biomineral D6® Care.

Riazanska 59
SK-83103 Bratislava
ID: 2820203   Dátum zverejnenia: 22.11.2016