Nákupca Junior (administratívna pozícia s anglickým jazykom)

Biometrix, s. r. o.

Miesto práce
Vicenzy, 931 01 Šamorín
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Proces objednávania materiálu – vytvorenie objednávky, odoslanie, sledovanie toku objednávok / zásielok, riešenie platby
• Komunikácia a jednanie s dodávateľmi (o cenách, minimálnom množstve, dátume splatnosti, fakturačných / doručovacích adresách )
• Denná dokumentácia ohľadne nákupu a príjmu ( príjemky, kontrola, úprava )
• Komunikácia so skladom a logistikou
• Kontrola nákupných cien, vyjednávanie s dodávateľmi
• Analýza a optimalizácia dodávateľských tokov
• Zabezpečenie efektívneho nákupu materiálov
• Riešenie problémov s dodávateľmi na dennej báze
• Inventarizácia a optimalizácia skladových zásob spotrebného materiálu

Pracovný pomer na dobu neurčitú
Výučba anglického jazyka priamo v mieste spoločnosti
Gastrolístky hradené zamestnávateľom
Stabilná práca v priateľskom pracovnom kolektíve
Bezproblémové dochádzanie do miesta výkonu práce
Športové akcie pre zamestnancov
Odmena za zlepšovacie návrhy, ktoré znamenajú prínos pre spoločnosť
Odmena za odporučenie kandidáta
Firemné akcie 2x do roka

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je ŠAMORÍN
Znalosti anglického jazyku sú potrebné
Dochvílnosť, precíznosť, zodpovednosť, systémové riešenie, kolektívne správanie

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické alebo technické, chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo Vyššie stredné odborné vzdelanie
• Pokročilá znalosť Microsoft Office balíka ( Word, Excel, Outlook )
• Predchádzajúce pracovné skúsenosti min. 1 rok /skúsenosti s nákupom výhodou/
• Komunikatívnosť
• Anglický jazyk - aktívne (ovládanie slovom aj písmom)
• Skúsenosť z oblasti procesu objednávania, tvorby cenových ponúk

Hľadáme tímového hráča s predchádzajúcimi pracovnými skúsenosťami. Človeka, ktorého baví komunikovať, analyzovať a riešiť vzniknuté problémy. Náš nákupca by mal mať dobrý časový manažment, plánovacie zručnosti, proklientskú orientáciu a chuť učiť sa aj nové veci.

BIOMETRIX je členom medzinárodnej skupiny QMD a pôsobí v oblasti zdravotníctva. Je popredným výrobcom a vývojárom jednorázových zdravotníckych pomôcok pre rôzne liečebné postupy, ako je angiografia, chirurgia a intenzívna starostlivosť. Neustálym zlepšovaním svojich produktových línií je spoločnosť schopná poskytovať spoľahlivé riešenia pre lekárov, zdravotné sestry a taktiež aj pre pacientov.
www.qmd.net

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2739401  Dátum zverejnenia: 10.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900