Nákupca Junior (administratívna pozícia s anglickým jazykom)

Biometrix, s. r. o.

Miesto práce
Vicenzy 16/2054, 931 01 Šamorín, Dunajská Streda
Termín nástupu
30.04.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kontrola a analýza nákupných cien, vyjednávanie s dodávateľmi
• Analýza a optimalizácia dodávateľských tokov
• Zabezpečenie efektívneho nákupu materiálov a hľadanie nových dodávateľov
• Riešenie problémov s dodávateľmi
• Riadenie, inventarizácia a optimalizácia skladových zásob
• Proces objednávania materiálu - vytvorenie, odoslanie, riešenie proforma platby
• Komunikatívnosť a jednanie s dodávateľmi o podrobnostiach (cenách, minimálne množstvo, dátum splatnosti, fakturačná adresa, doručovacia adresa )
• Denná dokumentácia ohľadne nákupu a príjmu ( GRV, kontrola, úprava, menenie stavov )
• Komunikácia so skladom
• Komunikácia s logistikou
• Sledovanie zásielok

Pracovný pomer na dobu neurčitú
Výučba anglického jazyka priamo v mieste spoločnosti
Gastrolístky hradené zamestnávateľom
Stabilná práca v priateľskom pracovnom kolektíve
Bezproblémové dochádzanie do miesta výkonu práce
Športové akcie pre zamestnancov
Odmena za zlepšovacie návrhy, ktoré znamenajú prínos pre spoločnosť
Odmena za odporučenie kandidáta
Firemné akcie 2x do roka

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je ŠAMORÍN
Znalosti anglického jazyku sú potrebné

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2017 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické alebo technické, chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo Vyššie stredné odborné vzdelanie
• Pokročilá znalosť Microsoft Office balíka ( Word, Excel, Outlook )
• Predchádzajúce pracovné skúsenosti min. 1 rok /skúsenosti s nákupom výhodou/
• Komunikatívnosť
• Anglický jazyk - aktívne
• Skúsenosť z oblasti fakturácie, procesu objednávania, tvorby cenových ponúk

Hľadáme tímového hráča s predchádzajúcimi pracovnými skúsenosťami. Človeka, ktorého baví komunikovať, analyzovať a riešiť vzniknuté problémy. Náš nákupca by mal mať dobrý časový manažment, plánovacie zručnosti, proklientskú orientáciu a chuť učiť sa aj nové veci.

BIOMETRIX je popredným výrobcom jednorázových zdravotníckych pomôcok pre rôzne liečebné postupy, ako je angiografia, chirurgia a intenzívna starostlivosť (www.biometrixmedical.com).
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochranu osobných údajov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Vicenzy 16/2054
931 01 Šamorín
ID: 2739401   Dátum zverejnenia: 16.3.2017