Manažér nákupu

Biometrix, s. r. o.

Miesto práce
Vicenzy 16/2054, 931 01 Šamorín, Dunajská Streda
Termín nástupu
01.11.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis práce: obstravánie tovaru a služieb pre interných zákazníkov organizácie v optimálnej kvalite, primeranej cene a včasnej dodacej lehote, prostredníctvom a manažovaním tímu nákupného oddelenia.
• vypracovávanie a realizácia stratégie pre obstarávanie v organizácii
• vyhľadávanie, analýza a výber dodávateľov
• vedenie vyjednávacích rokovaní s dodávateľmi, komunikácia a udržovanie vzťahov s dodávateľmi
• priebežné monitorovanie a hodnotenie kvality dodávaného tovaru/služieb, dodacích lehot, frekvencie dodávok, obratov, dohliadanie na cenovú politiku dodávateľov
• vedenie ľudí na oddelení nákupu, ich hodnotenie, presadzovanie firemných pravidiel nákupu
• udržovanie pozitívnych pracovných vzťahov a motivačného prostredia
• reporting, podieľanie sa na príprave rozpočtu organizácie
• plánovanie obstarávania a hospodárskych výsledkov - skladových zásob, zisku, obratov
Ďalšie činnosti:
• optimalizácia kvality, nákladov a dodacích lehôt
• interná komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
• operatívne riešenie reklamácií

Ponúkame Vám stabilné pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- dobré pracovné podmienky
• zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
• pracovná zmluva na dobu neurčitú
• stabilná práca, výplatu každý mesiac včas
• zaškolenie na naše produkty, všetky ochranné pracovné pomôcky k dispozícii
• organizácia rôznych športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov na podporu tímového ducha
• teambuildingové aktivity a vianočný večierok
• gastrolístky, zabezpečenie dodržiavania pitného režimu

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je ŠAMORÍN
Znalosti anglického jazyku sú potrebné

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické alebo technické, chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Vyžadované znalosti:
• ekonomické alebo technické, chemické zameranie
• prehľad a vedomosti v oblasti dodávateľsko-odberateľských vzťahov
• dobré komunikačné schopnosti
• anglický jazyk aktívne - na komunkatívnej úrovni - denná komunikácia
• pracovná skúsenosť v oblasti nákupu min. 2 roky
• vyjednávacie schopnosti
• schopnosť viesť kolektív
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- Profesionálny a priateľský postoj k práci
- Skúsenosť vo výrobnej spoločnosti výhodou
- zručnosti pri riešení problémov
- Logické myslenie
- Zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť
- Odolnosť voči stresu
- Flexibilita

BIOMETRIX je popredným výrobcom jednorázových zdravotníckych pomôcok pre rôzne liečebné postupy, ako je angiografia, chirurgia a intenzívna starostlivosť (www.biometrixmedical.com).
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochranu osobných údajov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Vicenzy 16/2054
931 01 Šamorín
ID: 2739401   Dátum zverejnenia: 27.9.2016