Personal Assistant & Office Assistant (administratívny pracovník)

Biometrix, s. r. o.

Miesto práce
Ulica Vicenzy 16, Šamorín
Termín nástupu
01.01.2022
Od 950 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta + príspevok na dopravu. Každoročné prehodnocovanie platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme entuziastickú osobu na pozíciu osobnej asistentky a administratívnej pracovníčky, ktorej náplňou práce bude najmä:
- Osobná asistentka pre riaditeľa organizácie (organizácia stretnutí, kalendára, služobných ciest a ďalšej osobnej agendy)
- Organizovanie a prijímanie návštev
- Plnenie bežných a operatívnych pracovných úloh, zabezpečovanie chodu kancelárie (objednávanie kancelárskych potrieb, spotrebný tovar do kuchyne, ostatný drobný majetok podľa potreby, starostlivosť o tlač)
- Vedenie a vybavovanie firemnej korešpondencie: evidencia a rozdeľovanie došlej a odoslanej pošty
- Administratívna podpora členom vedenia spoločnosti
- Komunikácia s kolegami v sesterských spoločnostiach v angličtine

- Stabilná práca v priateľskom pracovnom kolektíve
- Príspevok na dopravu do 65 EUR
- Príspevok na stravovanie v hodnote 3,65 EUR (bez doplatku zamestnanca)
- Odmena za zlepšovacie návrhy, ktoré znamenajú prínos pre spoločnosť
- Odmena za odporúčanie kandidáta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- Skúsenosti s administratívnou prácou
- Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- Diskrétnosť a lojalita
- Aktívny prístup a samostatnosť
- Zodpovednosť a spoľahlivosť
- Flexibilita
- Digitálna a informačná gramotnosť

BIOMETRIX je členom medzinárodnej skupiny QMD a pôsobí v oblasti zdravotníctva. Je popredným výrobcom a vývojárom jednorázových zdravotníckych pomôcok pre rôzne liečebné postupy, ako je angiografia, chirurgia a intenzívna starostlivosť. Neustálym zlepšovaním svojich produktových línií je spoločnosť schopná poskytovať spoľahlivé riešenia pre lekárov, zdravotné sestry a taktiež aj pre pacientov.
www.qmd.net

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2297075  Dátum zverejnenia: 7.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac