Development and Quality Control Technician

Biomedica Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Drobného 27, Dúbravka
Termín nástupu
01.06.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na projektoch zameraných na vývoj a zvyšovanie kvality produktov Biomedica
- práca v laboratóriu, testovanie a vyhodnocovanie ELISA, imunoafinitné purifikácie
- kontrola kvality imunodiagnostických súprav vo výrobe
- príprava a kontrola kvality vstupných komponentov pre výrobu

Ponúkame prácu v príjemnom pracovnom prostredí v pobočke zahraničnej firmy.

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pozíciu zasielajte Vaše životopisy v slovenskom a anglickom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected]
Ozveme sa len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické, prírodovedné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Prax v imunologickom, biochemickom alebo mikrobiologickom laboratóriu vítaná.
Úspešný kandidát by mal byť spoľahlivý, flexibilný, s pozitívnym a zodpovedným prístupom k práci.

Obchodná a výrobná spoločnosť zameraná na distribúciu a predaj špeciálneho zdravotníckeho materiálu, vývoj a výrobu laboratórnych diagnostických súprav.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2545105  Dátum zverejnenia: 12.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac