Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zubný lekár Trenčin

BIODENT ZUBNÁ KLINIKA

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
01.06.2024
Mzdové podmienky (brutto)
4 500 - 15 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súvislosti s rozšírením a otvorením nových ambulancií na našej klinike v Trenčíne hľadáme zubného lekára do nášho tímu. Úplne vybavená ambulancia (Stern Weber kreslá, recepcia, Cerec systém, 3D Rtg, Mikroskop, 3shape scanner, DSD atď.)

Náplň práce: Esteticky orientovaná ambulancia (protetika, rekonštriktívna stomatológia) ,zachovná stomatológia.
Chcete pracovať v novej, nadštandardnej klinike. Mladý tím, flexibilná pracovná doba. Chcete sa neustále vzdelávať vo Vašom odbore? Pridajte sa k nášmu tímu.

- Percentuálna výplata/partner v stomatologickej klinike
- Nadštandardné vybavenie
- Moderné priestory
- Veľký počet pacientov
- Flexibilná pracovná doba
- Profesionálny tím
- Benefity pre zamestnancov a ich rodinu
- Neustále vzdelávanie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubný lekár

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

BioDent, zubná klinika, ktorá poskytuje svoje služby už 11 rokov sa rozrástla o ďalšiu pobočku. Víziu, ktorú sme mali na začiatku nášho projektu: dať dokopy tím špičkových odborníkov, špecialistov, zubných lekárov, ktorí sú majstrami vo svojom obore a vytvoriť príjemné miesto pre pacientov sa nám podarilo naplniť do poslednej bodky. Vitajte v Bio Dent.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eugen Hubiš
Tel.: +421903603691
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4781477  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 500 EUR/mesiac