HR špecialista

BIO TRADE & TRANS, s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívny/a, trpezlivý/a, baví Ťa práca s ľuďmi?
Máš skúsenosti v HR? Si dynamický/á a dostatočne samostatný/á?

Do nášho tímu hľadáme tímového hráča/hráčku, ktorý/á by zodpovedal/a za:

- personálnu agendu spojenú s novými aj odchádzajúcimi kolegami, ako aj ich rozvoj a starostlivosť o nich počas práce u nás
- výberové procesy (inzercia, komunikácia s kandidátmi a manažérmi, plánovanie a vedenie pohovorov),
- spracovanie dochádzok a príprava podkladov pre mzdy
- správa benefitov (navrhovanie benefitov, správa ponuky benefitov, komunikácia s dodávateľmi)
- plánovanie a realizácia vzdelávacích aktivít
- podpora kolegov v pracovno - právnych otázkach a v HR procesoch
- komunikácia a administrácia  BOZP
- reporting
- a iné zaujímavé činnosti v oblasti HR :)

- stabilná spoločnosť a príjemný kolektív
- stravné nad rámec zákona bez doplatku zamestnanca
- zaujímavé teambuildingy a firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- spoľahlivosť, komunikatívnosť, slušné vystupovanie, zmysel pre detail, aktívny prístup k práci

Naša spoločnosť sa zaoberá spracovaním drevnej štiepky a nákladnou dopravou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Martina Hájková
Tel.: +421902134351
E-mail: poslať životopis
ID: 4796973  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac