Študentská brigáda - bio potraviny (Pomocný pracovník)

BIO PRE VÁS, s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska 53, 821 09 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame DLHODOBÚ brigádu pre študenta/študentku v mladom kolektíve a priateľskej atmosfére. Od nášho budúceho kolegu očakávame precíznosť, dôslednosť, samostatnosť. Uvítame človeka so vzťahom k ekológii, zdravému životnému štýlu a prírode. Treba sa pripraviť na fyzickú prácu, ale nie veľmi náročnú, je vhodná pre muža aj ženu.

Pracovný čas:
štvrtok od 8,00-16,00hod
piatok od 8,00-17,00 hod

Máte možnosť pracovať oba dni (uprednostníme) alebo si vybrať jeden z nich.

Náplň práce:
príprava a balenie objednávok, práca s tovarom a pokladňou, vykladanie tovaru

Brigáda v mladom kolektíve, možnosť naučiť sa niečo nové.

V prípade vášho záujmu prosíme o zaslanie CV, motivačného listu a fotky na email: [email protected] a zároveň žiadame o zaslanie všetkých troch náležitostí.

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Precíznosť, dôslednosť, samostatnosť. Vítame človeka so vzťahom k ekológii, zdravému životnému štýlu, prírode.

Výhodou je, ak máte skúsenosť v oblasti obchodu, služieb a podobne.

Zaoberáme sa distribúciou a predajom biopotravín konečnému spotrebiteľovi.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2778516  Dátum zverejnenia: 22.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou