Elektrikár - elektromontér

BIO ENERGO, s. r. o.

Miesto práce
Bystrická 1111, Banskobystrický kraj, okres Žarnovica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.03.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme manuálne zručných, pracovitých a spoľahlivých pracovníkov s elektrotechnickým vzdelaním a praxou v montáži silnoprúdu a slaboprúdu. Jedná sa o prácu pri realizácii a vzniku novej výrobnej spoločnosti v Žarnovici. Zamestnanec bude realizovať elektro rozvody, elektromontáž strojov a výrobných zariadení. Na začiatku sa zúčastní cca dvojmesačnej práce v zahraničí. Po skončení výstavby a rozbehnutí výroby ponúkame stabilnú prácu v novovzniknutej výrobe so zaujímavými platobnými podmienkami. Znalosť práce s počítačom a jazykové znalosti sú výhodou.

Žiadame záujemcov spĺňajúcich vyššie uvedené kritériá (prax a osvedčenia v elektro paragraf 22,23 je výhodou, skúsenosti z elektromontáže) o zaslanie životopisu na mailovú adresu [email protected]. Na základe Vami zaslaného životopisu Vás pozveme na pracovný pohovor. V prvom kole vyberáme uchádzačov výlučne na základe zaslaných životopisov. Záujemcov nespĺňajúcich vyššie uvedené kritériá nebudeme spätne kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

Počet rokov praxe

3

zodpovednosť, zvládanie stresových situácií

Prevádzka so zameraním na strojársku výrobu .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2414456  Dátum zverejnenia: 2.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou