Hlavný technik elektrárne na biomasu

Bio-Energo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Česká republika Kolín, Okres Kolín
Termín nástupu
01.12.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie a archivácia stavebnej a technologickej dokumentácie z realizovaného projektu elektrárne a vedenie evidencie komunikácie s dodávateľmi stavby, vedenie porád s dodávateľmi, evidencia reklamovaných vád.
Zabezpečenie podkladov pre vypracovanie realizačných projektov v zmysle povinností investora.
Konzultácie k projektom a technickému riešeniu elektrárne
Kontrolná činnosť počas výstavby zameraná hlavne na dodržiavanie technologických postupov pri montáži, kontrolu kvality , rozsahu dodávky a vecné plnenie podľa harmonogramu výstavby
Výber a príprava obsluhy elektrárne.
Riadenie podriadených technikov prevádzky a údržby.
Koordinácia činností, ktoré zabezpečuje investor, s dodávateľmi.
Komunikácia s odberateľom vyrobenej energie , spolupráca pri príprave rámcových zmlúv na dodávku el. energie a iných zmlúv.
Hodnotenie účinnosti, spoľahlivosti a bezpečnosti prevádzky.
Vyhodnotenie príčin porúch a zabezpečenie realizácie opatrení na ich odstránenie.
Vedenie skúšobného chodu a komerčnej prevádzky elektrárne.
Príprava plánov výroby a údržby elektrárne.
Vedenie a archivácia dokumentácie prevádzky a údržby elektrárne.
Príprava technických podkladov pre proces investičnej výstavby nových energetických zariadení a vedenie ich evidencie a archivácie.
Príprava údržby technologických zariadení a stavebných objektov, sledovanie predpísaných termínov podľa dokumentácie výrobcov a platnej legislatívy, príprava harmonogramov realizácie, príprava podkladov pre finančný plán údržby.

Ponúkame možnosť pracovať v atraktívnej oblasti výroby zelenej energie v rozvíjajúcej sa spoločnosti v ČR a možnosť ďalšieho odborného vzdelávania.

V prípade , že vás naša ponuka zaujala a spĺňate naše požiadavky na výkon inzerovanje pozície, prosíme zašlite nám svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektroenergetika, Teplárenstvo, Meranie a regulácia

Vodičský preukaz

B

Požadujeme prax v odbore – elektroenergetika alebo teplárenstvo , flexibilitu, lojalitu, technické zručnosti.

Spoločnosť má sídlo v Českej republike v Kolíne a zaoberá sa investíciami do oblasti výroby elektrickej energie z biomasy a lisovaním olejnín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1908367  Dátum zverejnenia: 3.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou