Finančný riaditeľ

Bio-Energo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Okres Kolín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za chod ekonomického oddelenia. Zodpovedá za finančné riadenie dennej hotovosti zverenej spoločnosti. Pravidelne reportuje konateľom spoločnosti a jej akcionárom projekciu cashflow. Spolupracuje s finančným manažmentom skupiny v oblasti bankového financovania, pripravuje podklady na rokovania a zúčastňuje sa rokovaní. Vypracováva pre vedenie spoločnosti a jej akcionárov pravidelné analýzy ekonomických ukazovateľov a správy o hospodárení za spoločnosť a jednotlivé projekty vo fáze prípravy a realizácie. Zostavuje finančné plány za spoločnosť a reportuje ich plnenie vedeniu a akcionárom spoločnosti. Pripravuje finančné modely pre projekty a investičné zámery a predkladá ich vedeniu spoločnosti. Monitoruje a vyhodnocuje prevádzkové náklady a predkladá návrhy na ich optimalizáciu. Sleduje legislatívu vo oblastí financií a zabezpečuje jej aplikáciu v praxi.

Ponúkame možnosť pracovať v atraktívnej oblasti v rozvíjajúcej sa spoločnosti, možnosť ďalšieho odborného vzdelávania.

V prípade, že vás naša ponuka zaujala, prosím o zaslanie vášho CV na našu e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Požadujeme min. 5 rokov praxe vo finančnom riadení spoločnosti, flexibilitu, lojalitu, strategické myslenie. Miesto výkonu práce je v Kolíne v Českej republike.

Spoločnosť má sídlo v Českej republike v Kolíne a zaoberá sa investíciami do oblasti výroby elektrickej energie z biomasy a lisovaním olejnín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1757825  Dátum zverejnenia: 27.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou