Vodič vysokozdvižného vozíka, bágra

Binderholz Deutschland GmbH

Miesto práce
Einsteinstraße 9, 85092 Kösching/Interpark, Nemecko
Termín nástupu
09.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
od 1700,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič vysokozdvižného vozíka a/alebo kolesového nakladača a/alebo bagra
Vaše úlohy: Transport, nakladanie, manipulácia v oblasti píly a hobľovacieho zariadenia
Požiadavky: Pracovné skúsenosti s uvedenými, prípadne podobnými vozidlami, prax v odbore, ochota pracovat’ na zmeny.

Odborní pracovníci so skúsenosťou v drevospracujúcom priemysle
Vaše úlohy: Obsluha, riadenie a kontrola, údržba zariadení na výrobu a spracovanie masívu, vrátane
následného zabezpečenia kvality.
Požiadavky: Drevo-technické, či odborné vzdelanie a (alebo) odborná prax v drevárskom priemysle, u vodičov VZV, alebo bagra, príslušný preukaz spôsobilosti, flexibilita & spol’ahlivosť , ochota pracovat’ na zmeny.

NAŠA PONUKA:
Práca na zmeny s možnost’ou nadčasov, ktoré možno využit’ namiesto dovolenky na cestu domov
Dobré platové podmienky, v minimálnej výške 1700,- Eur v hrubom mesačne, pri všetkých funkciách
Možnost’ dodatočného ohodnotenia na výrobnom oddelení
Podpora pri organizovaní finančne výhodného ubytovania na mieste výkonu práce
Možnost’ navštevovat’ kurzy Nemeckého jazyka priamo vo firme

Informácie o výberovom konaní

MÁTE ZÁUJEM?
1) Pošlite nám svoj životopis na personal@binderholz.com
2) Navštívte naše výberové konanie v Ružomberku (priniest’ životopis!!!) vo štvrtok 29. septembra 2016 od
10,00 do 15,00 hodiny, v penzióne Andrej – konferenčná miestnost’
A. Bernoláka 40 · 034 01 Ružomberok · Tel: 044 4332550

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.9.2016 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

binderholz Gruppe | personal@binderholz.com | www.binderholz.com

Binderholz patrí k najväčším drevospracujúcim firmám v Európe a zamestnáva vo svojich deviatich pobočkách v Tirolsku, Salzburgu, Bavorsku a Fínsku spolu 1500 pracovníkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Einsteinstraße 9
85092 Kösching/Interpark
Nemecko

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Belková
Tel.: 0948289998
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2727884   Dátum zverejnenia: 19.9.2016