Aktuálne voľné
pracovné miesta

Administratívny pracovník - asistent/ka expedície

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Diaľničná cesta, Senec, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: 16.10.2016
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava predpísanej dokumentácie pre expedíciu tovaru. Dodržanie formy, obsahu a archivácie stanovenej dokumentácie;
- evidencia správneho množstva expedovaného tovaru a materiálu v IT-systéme;
- dodržiavanie interných pracovných a organizačných pokynov pri nakládke a vykládke tovaru
- evidencia a spracovávanie denných štatistík

Iné výhody

- práca v nadnárodnej spoločnosti
- stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
- dlhodobá pracovná perspektíva
- možnosť kariérneho rastu
- zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
- práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
- stravné lístky vo forme stravovacej karty
- zamestnanecká karta so zľavou na nákup v predajniach BILLA
- systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy u obchodných partnerov
- príspevok na vianočné posedenie, mikulášske balíčky
- športový deň
- príspevok pri narodení dieťaťa
- príspevok pri výročí zamestnania v spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

- Samostatnosť na úrovni zodpovedajúcej danej pozícii
- Tímová práca

BILLA Slovensko, člen skupiny REWE, je jedným zo supermarketových lídrov v potravinárskom obchode na Slovensku.
Pod značku REWE prešiel koncern BILLA v roku 1996 a v tej dobe sa stal s 11 000 predajňami, 200 000 zamestnancami a 350 000 miliardami šilingov obratu ročne najväčším podnikateľským subjektom v Európe.

Aktivity firmy BILLA s.r.o. v Slovenskej republike začali 25. 11. 1993 otvorením prvej filiálky v Trnave. V súčasnosti predáva BILLA v Slovenskej republike potravinársky a rýchloobrátkový tovar vo viac ako 132 supermarketoch a zamestnáva takmer 4000 pracovníkov.

Dobrá poloha predajní v mestách, sortimentná pestrosť i kvalita tovaru, firemne kultivovaná komunikácia so zákazníkom – to sú popri zamestnancoch základy, prečo sa obchodu BILLA na Slovensku darí stále viac.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

Informácie o výberovom konaní

Jedná sa o prácu na zmeny v dvojzmennej prevádzke

Adresa spoločnosti

BILLA s.r.o.
Bajkalská 19/A
821 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcela Hrancová
Tel.: 0904746011
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2735270   Dátum zverejnenia: 8.11.2016