Aktuálne voľné
pracovné miesta

Hľadáme brigádnikov (ponuka aj pre študentov)- Žilina - práca na pokladni/dokladanie tovaru

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou, hodinová sadzba
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v pokladni
- dokladanie tovaru
- manipulácia s tovarom
- predavač/ka oddelenia lahôdok

Iné výhody

prácovný úväzok je na 80/mes.,
pracovná doba je flexibilná,
ponúkame dobrý kolektív,
možnosť kariérneho postupu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

- potvrdenie od lekára
- potvrdenie zo školy
- vek nad 18 rokov (vrátane)

BILLA Slovensko, člen skupiny REWE, je jedným zo supermarketových lídrov v potravinárskom obchode na Slovensku.
Pod značku REWE prešiel koncern BILLA v roku 1996 a v tej dobe sa stal s 11 000 predajňami, 200 000 zamestnancami a 350 000 miliardami šilingov obratu ročne najväčším podnikateľským subjektom v Európe.

Aktivity firmy BILLA s.r.o. v Slovenskej republike začali 25. 11. 1993 otvorením prvej filiálky v Trnave. V súčasnosti predáva BILLA v Slovenskej republike potravinársky a rýchloobrátkový tovar vo viac ako 132 supermarketoch a zamestnáva takmer 4000 pracovníkov.

Dobrá poloha predajní v mestách, sortimentná pestrosť i kvalita tovaru, firemne kultivovaná komunikácia so zákazníkom – to sú popri zamestnancoch základy, prečo sa obchodu BILLA na Slovensku darí stále viac.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

V prípade Vášho záujmu kontaktujte vedúceho predajne ktorejkoľvek predajne Billa alebo vyplňte dotazník na konci inzerátu, či zašlite svoju žiadosť e-mailom na praca@billa.sk

Bližšie informácie o našich predajniach a voľných pracovných miestach nájdete aj na našej stránke www.billa.sk

Adresa spoločnosti

BILLA s.r.o.
Bajkalská 19/A
821 02 Bratislava
ID: 2617963   Dátum zverejnenia: 16.9.2016