Lektor/ka jazykových kurzov - nemčina a angličtina

BiLingvi vzdelávacie centrum

Miesto práce
Bratislava, Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi učíte? Považujete sa za kreatívnu, máte primeranú dávku entuziazmu, energie a ste akceptujúca?
- Túžite dosiahnuť viac a tiež dosiahnuť niečo nevšedné v oblasti jazykovej výučby?
- Máte dobré komunikačné schopnosti a oddanosť pre jazykovú výučbu?
Tak sa k nám pridajte, staňte sa aj Vy lektorom vo vzdelávacom centre Bilingvi!

- Táto pozícia je ideálna pre vysokoškolákov

- Každý lektor má k dispozícii flexibilnú, avšak detailne vypracovanú prípravu aktivít.
- Ku všetkým, profesionálne pripraveným výučbovým balíkom prislúchajú farebné, rôznorodé ilustračné materiály, uľahčujúce prácu vyučujúceho.
- Prácu našich lektorov nepretržite uľahčujeme organizovaním workshopov.

Životopis a motivačný list zasielajte e-mailom na kariera@bilingvi.sk.

Kontaktovať budeme len úspešných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.2.2017 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzdelávacie centrum Bilingvi v Bratislave - Petržalke a v Trnave je držiteľom licencie LCF KIDS CLUB, ktorý je najpopulárnejším detským jazykovým klubom v Anglicku (angličtina, francúzština, španielčina) a licencie DIRECT METHOD FOR ENGLISH a DIREKTES DEUTSCH - angličtina a nemčina inovatívnou priamou metódou.

www.bilingvi.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KIDS PLUS, s.r.o.
Mierová 682
925 21 Sládkovičovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Nikoleta Nogova
Tel.: 0915147256
E-mail: poslať životopis
ID: 1337104   Dátum zverejnenia: 24.1.2017