Účtovník/Mzdár

Bilingválne gymnázium C. S. LEWISA

Miesto práce
Haanova 28, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň senior účtovníčky pre našu školu zahŕňa najmä:
- kompletné spracovanie účtovníctva strednej školy
- mesačný reporting o pohyboch na účtoch vedeniu školy
- vecná a formálna kontrola náležitostí účtovných dokladov
- výkazníctvo MŠ SR, štatistika, komunikácia so štátnymi inštitúciami,
- rozúčtovanie energií a služieb, fakturácia podnájomníkom,
- evidencia majetku, inventarizácia majetku - vedenie procesu,
- účtovanie školného,
- vytváranie interných smerníc,
- vedenie osobných spisov zamestnancov,
- pracovnoprávna agenda,
- prihlasovanie do poisťovní,
- komplexné spracovanie miezd,
- spracovanie cestovných príkazov,
- sledovanie legislatívnych zmien v zverenej oblasti, informovanie nadriadených o týchto zmenách.

Bilingválne gymnázium C. S. Lewisa okrem štandardného mzdového ohodnotenia ponúka letné a vianočné odmeny a mimoriadne mesačné odmeny, v súlade s internou smernicou o odmeňovaní zamestnancov za neštandardné výkony a mimoriadny prínos pri napĺňaní misie školy.
V prípade potreby vieme vyjsť nášmu budúcemu kolegovi/kolegyni v ústrety skrátením pracovného času na 6 hodín denne a prispôsobením jeho rozvrhnutia.

Bilingválne gymnázium C.S.Lewisa v Bratislave, prijme zamestnanca na pracovnú pozíciu senior účtovník.
Nachádzame sa v období rastu, vychádzame v ústrety zvýšenému záujmu o našu školu a jej program gymnaziálneho vzdelávania, bilingválnej jazykovej prípravy a charakterového rozvoja v duchu kresťanských hodnôt.
Stretnete u nás tím schopných a nadšených ľudí. Škola ponúka podmienky pre nadštandardnú sebarealizáciu, kultúrne zdieľanie a motivujúcu pracovnú klímu.
Čo očakávame od vás: nadšenie pre prácu, dobrú komunikáciu a dobrý vzťah k adolescentom.
Istou výhodou pri prijímaní je schopnosť dohovoriť sa v anglickom jazyku, skúsenosť s účtovným programom Money od spoločnosti Cígler software a skúsenosť z prácou účtovníka v neziskovej sfére.

Ak by ste sa chceli uchádzať o miesto na našej škole, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku na adresu: [email protected].
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len tých, ktorí spĺňajú požiadavky na toto pracovné miesto. Tešíme sa na stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Expert
Hospodárska korešpondencia - Expert

Počet rokov praxe

5

5-ročné anglicko-slovenské bilingválne gymnázium s dôrazom na hodnotovo orientované vzdelávanie a uplatnenie absolventov v medzinárodnom prostredí. Spolu s Cirkevnou základnou školou Narnia Bratislava a Pezinok je gymnázium súčasťou Združenia škôl C. S. Lewisa.
Na Bilingválnom gymnáziu C. S. Lewisa sme presvedčení o tom, že hodnoty musia mať rovnakú váhu ako vedomosti či zručnosti, lebo aj žiť sa treba učiť a vedomosti bez hodnôt dokážu byť zhubné.
V zmysle misie našej školy veríme, že „žiadny človek nie je ostrov“ (Thomas Merton), lebo byť človekom znamená žiť vo vzťahoch a stavanie mostov je lepšie, ako budovanie múrov. Naša škola chce byť bezpečným priestorom, v ktorom je rozmanitosť vítaná.
Viac o našej škole nájdete na: www.bilgym.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3032650  Dátum zverejnenia: 25.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou