Učiteľ/ka SŠ - Telesná výchova

Bilingválne gymnázium C. S. Lewisa Bratislava-Petržalka

Miesto práce
Haanova 28, Bratislava - Petržalka
Termín nástupu
2024-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100% (zastupovanie počas rodičovskej dovolenky)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telesná výchova

Znalosť práce s PC
MS Office - užívateľská úroveň, Edupage, MS Teams, Zoom

Ďalšie požiadavky
Bilingválne gymnázium C. S. Lewisa hľadá energickú, zanietenú, tvorivú a spoľahlivú učiteľku telesnej výchovy.

Bilgym je prostredím, v ktorého centre stojí študent. Chceme byť prostredím, v ktorom vyrastajú osobnosti s pevným charakterom a kvalitným vzdelaním, pripravené meniť Slovensko a svet k lepšiemu.
Máme nadšených učiteľov, ktorí sa cez pedagogiku snažia pracovať s hodnotami, ktorým veria a na ktorých sú naše školy postavené.

- Učíme v menších skupinách študentov (18).
- Podporujeme pestré spôsoby učenia a vytvárania vzťahovej pedagogiky.
- Nových kolegov v prvom roku ich praxe na našich školách intenzívne sprevádzame.
- Vzájomné vzťahy upevňujeme aj cez spoločné eventy a teambuildingy.
- Prispievame svojim zamestnancom na Multisport kartu.
- Ponúkame zľavu na školné pre deti zamestnancov, navštevujúce ktorúkoľvek školu zriadenú Združením škôl C. S. Lewisa, podľa situácie a finančných možností školy.

Naši učitelia
- majú možnosť učiť vlastným štýlom a majú pri tom podporu kolegov aj vedenia,
- hľadajú inovatívne metódy výučby,
- sú otvorení budovaniu priateľských vzťahov, spätnej väzbe
prinášajú žiakom nielen vedomosti,
- sú nastavení na rast,
- pracujú tímovo,
- proaktívne sa zapájajú do života školy.

Výučba predmetu telesná výchova zahŕňa:
- Prácu so študentmi.
- Plánovanie vyučovacích hodín a rozvoj kurikula.
- Pravidelnú účasť na meetingoch a interných školeniach.
- Spoluprácu v rámci departmentu na zlaďovaní obsahu vyučovacích hodín.
- Účasť na programe rozvoja začínajúcich učiteľov.

Hľadáme odhodlanie, motiváciu a nadšenie.

Ponúkame podnetné prostredie s možnosťou nadštandardnej sebarealizácie a osobného rastu, komunitu, rodinnú atmosféru a vzťahy založené na dôvere.

Ak chcete učiť naplno, u nás môžete!

Pošlite svoj:
• ŽIVOTOPIS
• SPRIEVODNÝ LIST
na: [email protected]

Ďakujeme.

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Blanka Štefan Antalová
Tel.: 0902922903
E-mail: poslať životopis
ID: 4796108  Dátum zverejnenia: 29.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.