Učiteľ/ka SŠ - dejepis

Bilingválne gymnázium Bratislava-Petržalka

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2016-08-15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
50%

Počet študentov školy
240

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dejepis

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.

Ďalšie požiadavky
Sme neštátne, cirkevné Bilingválne gymnázium C. S. Lewisa a v súčasnosti hľadáme učiteľa/učiteľku dejepisu na čiastočný úväzok, ktorý/ktorá by tento predmet vedel/vedela učiť bilingválne v slovenčine a v angličtine.

Ponúkame prácu v mladom, dynamickom, multinárodnom učiteľskom tíme. Pozrite si našu webstránku a zistite, čím všetkým naše gymnázium žije.

Ste ochotný/ochotná pracovať na svojom profesionálnom a osobnom raste? Máte rád/rada dejepis a rád/rada učíte? Viete si získať dôveru študentov? Máte kreatívny prístup k učeniu? Ak ste na tieto otázky odpovedali "áno", určite nám pošlite svoj životopis. Tešíme sa na stretnutie s Vami

ID: 2620012  Dátum zverejnenia: 23.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.