Technicko-administratívny pracovník

Apleona HSG s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 050 - 1 150 EUR/mesiacMzda je rozdelená na fixnú časť a bonusovú časť / mesačná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

- úprava a zabezpečenie administratívneho a technického zázemia konferenčných miestností
- spolupráca pri rezervácii miestností v databáze klienta
- pravidelná kontrola kancelárskych priestorov klienta;
- komunikácia a riešenie závad so správou budovy, prípadne subdodávateľmi;
- komunikácia so zamestnancami klienta a operatívne riešenie ich požiadaviek;
- spravovanie databázy s požiadavkami klienta, ich administrácia a evidencia;
- pravidelná kontrola a starostlivosť o kopírovacie a skartovacie stroje;
- pravidelné objednávanie a dopĺňanie papiera a tonerov do copy/print rooms;
- pravidelná kontrola funkčnosti klimatizácie;
- zabezpečenie drobných opráv v rámci objektu;
- starostlivosť o kľúčový systém - vydávanie kľúčov, ich evidencia, práca s databázou;
- občasný rozvoz internej pošty na pobočku klienta
- drobné sťahovacie práce, úprava konferenčných miestností;
- práca s elektronickými systémami Outlook, Office a internými databázami klienta

- 3 dni sick days
- stravné lístky hradené zamestnávateľom v celej hodnote
- moderné a atraktívne pracovné prostredie v centre meste

Svoj životopis zasielajte e-mailom na uvedenú kontaktnú adresu. Do predmetu e-mailu uveďte prosím názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate. Podmienkou prijatia je znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Telefonicky budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky a budú pozvaní na pohovor.

V súvislosti s výberovým konaním organizovaným spoločnosťou Apleona Slovensko s.r.o., Röntgenova 26, 851 01 Bratislava, IČO 35913177 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nám na účel tohto výberového konania poskytujete osobné údaje obsiahnuté v životopise, motivačnom liste a dotazníku. Ako prevádzkovateľ, ktorý získava osobné údaje priamo od dotknutej osoby, sme na základe čl. 13 všeobecného nariadenia o ochrane údajov povinní poskytnúť Vám nasledujúce informácie:
a) osobné údaje v postavení prevádzkovateľa spracúva Apleona HSG s.r.o., Röntgenova 26, 851 01 Bratislava, IČO 35913177, kontaktné údaje Röntgenova 26, 851 01 Bratislava, 02 4464 0014,
b) spracúvanie osobných údajov na účel výberového konania organizovaného prevádzkovateľom je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) všeobecného nariadenia o ochrane údajov,
c) osobné údaje získané na účel výberového konania budú uchovávané počas trvania výberového konania a ďalších 6 mesiacov po jeho ukončení; po skončení doby uchovávania budú tieto osobné údaje zlikvidované alebo (v prípade uzavretia pracovnej alebo obdobnej zmluvy) budú nadväzne využívané na pracovnoprávne účely,
d) dotknutá osoba má právo požadovať od prevádzkovateľa prístup k osobným údajom týkajúcich sa dotknutej osoby, právo na ich opravu alebo vymazanie alebo obmedzenie spracúvania, právo namietať proti spracúvaniu, právo na prenosnosť údajov, ako aj právo podať sťažnosť dozornému orgánu,
e) poskytnutie osobných údajov na účel výberového konania organizovaného prevádzkovateľom je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) všeobecného nariadenia o ochrane údajov; neposkytnutie osobných údajov na uvedený účel znemožňuje účasť na výberovom konaní,
f) osobné údaje nie sú predmetom automatizovaného individuálneho rozhodovania vrátane profilovania v zmysle čl. 22 všeobecného nariadenia o ochrane údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook Express - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-skúsenosti s facility managementom výhodou
-technická zručnosť
-anglický jazyk minimálne na úrovni mierne pokročilý je nutnosťou - pravidelná komunikácia so zamestnancami zo zahraničia
-flexibilita
-schopnosť zástupu kolegov
-teamová práca

Spoločnosť Apleona HSG s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Apleona HSG GmbH patriacej do koncernovej skupiny Apleona GmbH v Nemecku.
Apleona HSG poskytuje komplexné služby facility managementu vrátane revízií, opráv, údržby, záručného a pozáručného servisu a havarijné služby počas celého životného cyklu nehnuteľnosti.
Rozsah služieb zahŕňa technický, infraštruktúrny a komerčný facility management spolu s celým radom služieb pre optimalizáciu prevádzky budovy.
Spoločnosť spravuje nehnuteľnosti vo všetkých významných európskych trhoch, od fázy návrhu až po jej bezproblémovú prevádzku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1371990  Dátum zverejnenia: 1.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac