Vedúcu/ vedúci predajne / Zástupca vedúceho

Big Star Limited Sp. z o.o.

Miesto práce
Polus City Center, Bratislava
Termín nástupu
12 / 2019
1 000 - 1 500 EUR/mesiacnástupný plat 1000 Eur (základ / brutto) + motivačný bonus z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej budúce predajne v Polus City Center Bratislava hľadáme vhodného uchádzača/uchádzačku na pozíciu:
Vedúca/ vedúci predajne
Náplň práce:
• samostatné vedenie zverenej pobočky
• aktívny predaj, zákaznícky servis,
• práca s tovarom podľa firemných VM inštrukcií
• zaškolenie a motivácia zamestnancov
• pravidelné reportovanie obchodných výsledkov vedeniu spoločnosti
• spracovanie personálnej agendy zverenej pobočky

Požadujeme:
- skúsenosti s vedením tímu a predajom z maloobchodného prostredia
- skúsenosti s riadením tímu spolupracovníkov
- orientácia na prozákaznícky prístup a zabezpečenie vysokého štandardu služieb zákazníkom
- organizácia prác a činnosti na predajnej ploche
- zabezpečenie dostupnosti a prezentáciu tovaru podľa určených VM štandardov
- zabezpečenie plynulého chodu prevádzky
- zabezpečenie dodržiavania organizačných predpisov spoločnosti

- práca v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti
- práca v príjemnom kolektíve
- práca pre významnú medzinárodnú spoločnosť s možnosťou profesného rastu
- mesačné ohodnotenie formou motivačného prémiového systému a
motivačných súťaží
- stravné lístky v hodnote 3,83 Eur
- príplatky za prácu cez víkend
- zamestnanecké zľavy
- príspevok na kartu Multisport
- pracovná uniforma, prepracovaný systém školení

Informácie o výberovom konaní

www.bigstar.pl
www.bigstarjeans.com/sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- záujem pracovať v dynamickom prostredí maloobchodu v priamom kontakte so zákazníkom
- ochota pracovať na zmeny a cez víkendy
- flexibilita, komunikatívnosť, samostatnosť
- trestná bezúhonnosť
- orientácia na zákazníka
- prax v maloobchode
- skúsenosti s riadením tím

Big Star Limited je významným výrobcom odevov . Materská spoločnosť Big Star Limited PL spravuje už vyše 270 predajni v Poľsku , a pokračuje v úspešnej expanzii v zahraničí.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2821540  Dátum zverejnenia: 24.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacnástupný plat 1000 Eur (základ / brutto) + motivačný bonus z predaja