Pracovník oddelenia nákupu - nákupca

Bidvest Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Piešťanská 2321/71, 91510 Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o určený sortiment a jeho aktualizácia podľa dopytu na trhu
- dohodnutie obchodných podmienok a vyjednávanie obch. podmienok na dennej báze
- vyhľadávanie nových nákupných príležitostí a pravidelná komunikácia v SR a v zahraničí
- majoritný vplyv na tvorbu promočných akcií
- cenotvorba
- zodpovednosť za cenovú politiku v spoločnosti
- riešenie problémov týkajúcich sa dodávok tovaru

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame:
- zázemie v silnej medzinárodnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- zaujímavú, rôznorodú a hlavne samostatnú prácu
- priateľské pracovné prostredie v mladom kolektíve
- motivujúce fin. ohodnotenie vrátane systému bonusov
- pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
- miesto výkonu práce NMnV
- po zaškolení mobilný tel. a notebook
- po úspešnom zapracovaní osobný automobil
Benefity:
- firemné stravovanie, zľava na nákup tovaru, firemné akcie, jazykové kurzy
Oslovení budú iba kandidáti, ktorí prejdú do ďalšieho kola a budú prizvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

preferované obchod, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v obchode a potravinárstve výhodou
- výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- odvaha k špekulatívnym nákupom a následne prijatie plnej zodpovednosti za výsledok
- samostatnosť, rozhodnosť, flexibilita, spoľahlivosť

Bidvest Slovensko je súčasťou Bidvest group, ktorá je členom nadnárodnej spoločnosti Bidvest s celosvetovou pôsobnosťou. Šírkou sortimentu v chladenom a mrazenom segmente je najväčšou spoločnosťou pôsobiacou na trhu. Celoplošná distribúcia zaisťuje každodenný dosah po celom Slovensku. Spoločnosť oslovuje všetky skupiny zákazníkov ako v retaili, tak v gastronómii.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bidvest Slovakia s.r.o.
Piešťanská 2321/71
91501 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1280370   Dátum zverejnenia: 25.11.2016