Špecialista na financovanie firiem

Bibby Factoring Slovakia, a.s.

Miesto práce
Prievozská 4D, Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávať nové obchodné príležitosti (akvizície)
• viesť jednania s potenciálnymi klientmi spoločnosti, efektívne premieňať dopyty na nové obchodné prípady
• rozvíjať obchod s existujúcimi klientmi
• aktívne budovať a rozvíjať nové aj existujúce vzťahy s tretími stranami (sprostredkovateľmi)
• poskytovať vynikajúci zákaznícky servis všetkým klientom a zákazníkom (interným aj externým)
• reprezentovať záujmy spoločnosti interne aj externe
• dosahovať plánované ciele v počte nových obchodov a výnosov pomocou vytvárania a udržovania požadovanej úrovne nových dopytov, účastí na stretnutiach so spolupracujúcimi obchodnými partnermi
• pripravovať návrhy na financovanie klientov a obhajovať ich pred schvaľovacou komisiou

• týždeň dovolenky nad rámec zákonného nároku
• firemné auto
• flexibilná pracovná doba
• bonusy za dosiahnuté predajné výsledky

Prosíme uchádzačov, aby životopis a sprievodný list posielali výlučne v elektronickej forme e-mailom na adresu Libuse.Zejdova@bibbyfinancialservices.cz (Libuše Zejdová).
Kontaktovaní budú len tí uchádzači, ktorí budú pozvaní na prvé výberové kolo. Podľa potreby budú organizované 2 až 3 výberové kolá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické alebo obchodné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• minimálne 3 roky praxe na obchodnej pozícii v predaji úverových produktov firmám a spracovania návrhov na financovanie
• vynikajúce komunikačné, argumentačné a vyjednávacie schopnosti
• schopnosť nadväzovania nových kontaktov a vzťahov (networking)
• schopnosť počúvať a správne interpretovať prijaté informácie
• dobrá orientácia v oblasti financovania podnikov
• samostatnosť, flexibilita, ťah na bránu, schopnosť riešiť problémy a asertivita
• organizačné schopnosti, obchodné a právne povedomie, orientácia na zákazníka

Bibby Factoring Slovakia, a.s. je spoločnosť poskytujúca služby v oblasti prevádzkového financovania malých a stredných podnikov najmä formou faktoringu.
Je súčasťou nadnárodnej skupiny Bibby Financial Services, ktorá poskytuje svojim viac ako 10 000 klientom široké portfólio služieb a riešení nielen na báze faktoringu, ale aj vo forme poradenstva, konzultácií a podpory obchodu naprieč mnohými priemyslovými oblasťami. Rozsiahla sieť takmer 50 pobočiek pokrýva Veľkú Britániu, Írsko, USA, Kanadu, Nový Zéland, Singapur, Hong Kong, Indiu, Poľsko, Francúzsko, Nemecko, Holandsko, Českú republiku a Slovensko.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Prievozská 4D
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Libuše Zejdová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2342424   Dátum zverejnenia: 12.11.2016