Risk Manager

Bibby Factoring Slovakia, a.s.

Miesto práce
Prievozská 4D, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Včasná a úplná analýza obchodných prípadov v spolupráci s obchodným oddelením
• Analýza, návrh podmienok a schvaľovanie financovania klientov
• Schvaľovanie pravidelného prehodnocovania podmienok financovania klientov
• Príprava zmluvnej dokumentácie (faktoringové zmluvy a zabezpečovacie zmluvy a ich dodatky)
• Priebežné schvaľovanie výplaty financovania klientom a výnimiek zo schválených podmienok
• Zodpovednosť za úplnosť, správnosť a evidenciu zmluvnej a internej dokumentácie k financovaniu klientov
• Interný audit
• Ochrana pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti, ochrana osobných údajov
• Monitoring klientov
• Workout klientov a spolupráca s inkasnou agentúrou
• Rozvoj štandardov a modelov riadenia kreditného a operatívneho rizika v spoločnosti
• Reporting

5 dní dovolenky nad rámec zákonného nároku
Mobilný telefón aj na súkromné účely

V prípade záujmu pošlite CV spolu s motivačným listom na uvedenú e-mailovú adresu. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.
Spolu s CV pošlite aj súhlas so spracovaním osobných údajov: V zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov uvedených v mojom životopise a súvisiacej dokumentácii spoločnosťou Bibby Factoring Slovakia, a. s., sídlo Prievozská 4D, Bratislava 821 09, IČO: 36 700 495, za účelom evidencie uchádzačov o zamestnanie. Som si vedomý/-á svojich práv a svoje osobné údaje poskytujem dobrovoľne. Súhlas dávam na dobu neurčitú s tým, že tento súhlas môžem kedykoľvek odvolať písomnou formou doručením na adresu sídla spoločnosti Bibby Factoring Slovakia, a. s.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Podnikové financie; Finančný manažment; Financie, bankovníctvo, investovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Zmysel pre detail, presnosť
Analytické myslenie
Systematickosť
Asertivita
Vynikajúce komunikačné schopnosti
Všeobecný prehľad
„Sedliacky rozum“
Prehľad v problematike záväzkového práva je výhodou
Vynikajúca znalosť metód a nástrojov finančného manažmentu, podnikových financií

Bibby Factoring Slovakia, a.s. je spoločnosť poskytujúca služby v oblasti prevádzkového financovania malých a stredných podnikov najmä formou faktoringu.
Je súčasťou nadnárodnej skupiny Bibby Financial Services, ktorá poskytuje svojim viac ako 11 000 klientom široké portfólio služieb a riešení nielen na báze faktoringu, ale aj vo forme poradenstva, konzultácií a podpory obchodu naprieč mnohými priemyslovými oblasťami. Rozsiahla sieť takmer 50 pobočiek pokrýva Veľkú Britániu, Írsko, USA, Kanadu, Singapur, Hong Kong, Poľsko, Francúzsko, Nemecko, Holandsko, Českú republiku a Slovensko.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2152221  Dátum zverejnenia: 22.6.2015