Vývojový technik pre laserové technológie

BIATEC LASER TECHNOLOGY s. r. o.

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- znalosť problematiky laserovej technológie
- participácia pri návrhoch technických riešení
- implementácia technických zmien z dôvodu vylepšovania produktov aj nahradzovania zastaraných komponentov
- spolupráca pri riadení technickej dokumentácie
- zodpovednosť za pridelené projekty
- hľadanie optimálneho riešenia problematiky pre zákazkové stroje

- možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu
- práca v mladom kolektíve
- schopnosť vylepšovať a vyvíjať nové stroje a diely
- ochota cestovať

- kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Laserové technológie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
NX - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- informovanosť v trendoch laserovej technológie a laserových strojov
- precíznosť a zodpovednosť

Našou špecializáciou je vývoj nových laserových technológií a aplikácií v priemysle. Zároveň prinášame riešenia pre odvetvia, kde sa uplatnenie lasera zdalo byť až doteraz nemožné.

Pri vývoji zariadení využívame vlastné know-how našich vývojárov, spolupracujeme so špičkovými laserovými centrami a používame len kvalitné komponenty od renomovaných partnerov.

Ťažíme tiež s dlhoročných skúsenosti z podnikania v priemyselnej brandži. Sme súčasťou rodinného priemyselného holdingu Biatec Group. Aj vďaka tomu poznáme potreby priemyselných zákazníkov a ich komplexný pohľad na investície do nových technológií, vrátane hodnotenia ekonomických parametrov.

Priemyselné know-how a kapitálová sila skupiny Biatec Group nám umožňuje prinášať jedinečné riešenia a opakovateľnosť výroby za prijateľných nákladových podmienok.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2935587  Dátum zverejnenia: 17.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou