Konštruktér laserových strojov

BIATEC LASER TECHNOLOGY s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska, Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj špeciálnych laserových aplikácií
- inovácie a vývoj laserových komponentov
- vývoj nových metodík laserových procesov
- laserové mikroobrábanie, finišovanie
- návrh layoutov pre laserové pracoviská, automatizačné a procesné postupy.
- konštrukčné činnosti v oblasti CAD/CAM
- projektový manažér pre projekt Laserového Sinteringu

Práca v tíme
flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

NX - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- konštruktérske vedomosti a zručnosti
- ovládanie CAD systému, najlepšie NX
- samostatné myslenie
- prax v obore

Našou špecializáciou je vývoj nových laserových technológií a aplikácií v priemysle. Zároveň prinášame riešenia pre odvetvia, kde sa uplatnenie lasera zdalo byť až doteraz nemožné.

Pri vývoji zariadení využívame vlastné know-how našich vývojárov, spolupracujeme so špičkovými laserovými centrami a používame len kvalitné komponenty od renomovaných partnerov.

Ťažíme tiež s dlhoročných skúsenosti z podnikania v priemyselnej brandži. Sme súčasťou rodinného priemyselného holdingu Biatec Group. Aj vďaka tomu poznáme potreby priemyselných zákazníkov a ich komplexný pohľad na investície do nových technológií, vrátane hodnotenia ekonomických parametrov.

Priemyselné know-how a kapitálová sila skupiny Biatec Group nám umožňuje prinášať jedinečné riešenia a opakovateľnosť výroby za prijateľných nákladových podmienok.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Ventúrska 7
811 01 Bratislava
ID: 2797026   Dátum zverejnenia: 3.11.2016