Sekretárka Pre Výskumno-Vývojové Oddelenie

BIATEC LASER TECHNOLOGY s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie termínov, dohľad nad kalendárom úloh a stretnutí
- koordinácia a vybavovanie telefonických rozhovorov
- zabezpečenie služobných ciest - letenky, hotely
- administratívne činnosti
- starostlivosť o návštevy
- korešpondencia, príprava prezentácií, preklady
- triedenie pošty, prideľovanie a evidencia kancelárskych potrieb

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť pri riešení úloh
príjemné vystupovanie voči klientom

Našou špecializáciou je vývoj nových laserových technológií a aplikácií v priemysle. Zároveň prinášame riešenia pre odvetvia, kde sa uplatnenie lasera zdalo byť až doteraz nemožné.

Pri vývoji zariadení využívame vlastné know-how našich vývojárov, spolupracujeme so špičkovými laserovými centrami a používame len kvalitné komponenty od renomovaných partnerov.

Ťažíme tiež s dlhoročných skúsenosti z podnikania v priemyselnej brandži. Sme súčasťou rodinného priemyselného holdingu Biatec Group. Aj vďaka tomu poznáme potreby priemyselných zákazníkov a ich komplexný pohľad na investície do nových technológií, vrátane hodnotenia ekonomických parametrov.

Priemyselné know-how a kapitálová sila skupiny Biatec Group nám umožňuje prinášať jedinečné riešenia a opakovateľnosť výroby za prijateľných nákladových podmienok.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2611308  Dátum zverejnenia: 16.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou