Údržbár vstrekovacích foriem

BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čab, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho nového tímu hľadáme údržbára vstrekovacích foriem, ktorého náplň práce bude:
- komplexná starostlivosť o vstrekovacie formy
- údržba foriem, čistenie foriem, pravidelná oprava foriem
- príprava foriem na vstrekovanie a ich pravidelná kontrola
- výmena vstrekovacích foriem (montáž, demontáž foriem)
- odstraňovanie technických problémov a výmena poškodených častí
- riešenie technologických problémov v spolupráci s vedúcim výroby
- práca na zmeny

- práca pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť
- príležitosť odborného rastu zamestnanca (odborné školenia aj v zahraničí)
- perspektívna práca s najmodernejšou technológiou
- príjemné pracovné prostredie
- zaujímavé finančné ohodnotenie (bonusy)
- jazykové kurzy

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite svoj štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky.
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov podľa § 20 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.
Záujemcom o uvedenú pozíciu vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú daným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske príp. technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti s vstrekolismi, nastavovaním foriem a výmenou foriem
Skúsenosti s údržbou foriem
Znalosti a skúsenosti s konštrukciami a opravami systémov horúcich vtokov
Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
Schopnosť analyzovať a riešiť technické problémy
Znalosť konštrukcie vstrekovacích foriem, ovládanie postupov pri opravách foriem
Manuálna zručnosť
Technické myslenie
Precíznosť, presnosť, predvídavosť a trpezlivosť
Znalosť základov anglického príp. nemeckého jazyka výhodou

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť BIA je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2956704  Dátum zverejnenia: 2.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou