Operátor / Operátorka vo výrobe

BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čab, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Navešiavanie a zvešiavanie plastových dielov na závesy výrobnej linky
- Príprava balení na hotové výrobky a ukladanie hotových výrobkov do balení
- Výstupná vizuálna kontrola povrchu hotových výrobkov
- Registrácia hotových výrobkov do skladového systému
- Účasť na údržbe výrobnej linky
- Práca v trojzmennej prevádzke

- Práca pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť
- Doprava do práce zabezpečená firemným autobusom
- Príjemné pracovné prostredie

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite svoj životopis prostredníctvom možnosti Poslať spoločnosti životopis v dolnej časti tejto ponuky.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov podľa § 20 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Všetkým záujemcom o uvedenú pozíciu vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú daným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálna zručnosť
- Práca s PC
- Vizuálna spôsobilosť pri výstupnej kontrole hotových výrobkov
- Zodpovedný a disciplinovaný prístup k práci
- Tímový hráč

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Čab 283
951 24 Čab
ID: 2356878   Dátum zverejnenia: 27.9.2016