Skladník

BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čab, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem výrobného materiálu a balenia
- výdaj výrobného materiálu a balenia do výroby
- zodpovednosť za zásobovanie výroby výrobným materiálom a balením
- príjem a vykladanie výrobných surovín z kamiónov
- odvoz a nakladanie odpadového materiálu
- zodpovednosť za správny tok výrobného materiálu a balenia v priestoroch logistiky a výroby, dodržiavanie systému FIFO
- príjem hotových výrobkov do expedičného skladu
- príprava balení s hotovými výrobkami na expedíciu
- spolupráca s oddelením výroby
- spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
- práca v 3-zmennej prevádzke

- Práca pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť
- Motivujúce pracovné prostredie s dôrazom na tímového ducha
- Možnosť odborného rastu, poskytnutie potrebných školení

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.12.2015

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám, prosím, zašlite svoj štruktúrovaný profesijný životopis v slovenskom jazyku elektronicky prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky, alebo poštou na doleuvedenú adresu.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov podľa § 20 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú očakávané požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, doprava, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- min. 2 roky praxe v podobnej pracovnej pozícii
- prax v automobilovom priemysle výhodou
- základná znalosť Aj alebo Nj výhodou
- skúsenosť so skladovým softvérom výhodou
- skúsenosť s prácou s vysokozdvižným vozíkom
- zodpovednosť, tímový hráč

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť BIA je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2344416  Dátum zverejnenia: 27.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou