Technická obsluha galvanickej linky

BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čab, Nitra, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha automatickej galvanickej výrobnej linky určenej na pochromovanie plastových komponentov
- Zodpovedosť za plynulý chod výrobnej linky
- Dodržiavanie predpísaných technologických postupov na dosiahnutie požadovaných parmetrov povrchovej úpravy plastových komponentov
- Pravidelná údržba galvanickej linky pri technologických odstávkach.
- Identifikovanie problémov a vykonanie nápravných opatrení.
- Práca s technickou dokumentáciou
- Zaznamenávanie technických zásahov
- Doplňanie prevádzkových chemických látok do dávkovacích zásobníkov
- Spolupráca s pracovníkmi laboratória, výroby a kvality
- Práca v 3-zmennej prevádzke

- Práca pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle.
- Práca v novovybudovanej zahraničnej dcérskej spoločnosti s dlhodobou perspektívou.
- Perspektívna práca s najmodernejšou technológiou, ktorá je plne automatizovaná
- Odborné školenia
- Príležitosť odborného rastu zamestnanca
- Motivujúce mzdové ohodnotenie

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám, prosím, zašlite svoj štruktúrovaný profesijný životopis v slovenskom jazyku elektronicky prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky, alebo poštou na doleuvedenú adresu.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov podľa § 20 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú očakávané požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické, technické, vodohospodárstvo

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Minimálne 3-roky prax v oblasti povrchovej úpravy plastov/kovov, chemickej výroby
- Technické zručnosti
- Skúsenosti s obsluhou automatickej linky v chemickej výrobe sú výhodou
- Znalosti z oblasti chémie /analytickej chémie, elektrolytov a pod./
- Spoľahlivosť a zodpovednosť
- Schopnosť analyzovať a riešiť technické úlohy
- Flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť
- Záujem učiť sa novému

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť BIA je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2334092  Dátum zverejnenia: 19.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce finančné ohodnotenie