Chemický laborant

BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čab, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca v chemicko-fyzikálnom laboratóriu, ktoré slúži na kontrolu výrobno-technologického procesu pochromovania plastových dielcov
- Vykonávanie laboratórnych skúšok a analýz elektrolytických roztokov
- Vyhodnocovanie a evidencia výsledkov meraní
- Navrhovanie a vykonávanie opatrení na riadenie parametrov procesu
- Testovanie vyrobených dielov s ohľadom na požiadavky zákazníka /testovanie kvality kovových vrstiev, pórov na povrchu dielu a pod./
- Vykonávanie testov na kontrolu hrúbky kovových vrstiev, odolnosť voči korózii a klimatickým záťažiam
- Objednávanie chemikálií
- Vypracovávanie dokumentácie
- Komunikácia s kolegami z oddelenia galvanizácie, kvality
- Vykonávanie práce s ohľadom na bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci

- Práca pre jedného z lídrov na trhu v oblasti chrómovania plastov
- Odborný rast, kontakt s najmodernejšími technológiami
- Spolupráca s odborníkmi v danej oblasti z materskej firmy
- Príležitosť denného využívania cudzieho jazyka (AJ alebo NJ)
- Ponuka stabilného zamestnania v novom výrobnom závode

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu nám, prosím, zašlite svoj štruktúrovaný profesijný životopis v anglickom alebo v nemeckom jazyku elektronicky prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky, alebo poštou na doleuvedenú adresu. Kontaktovať nás môžete aj telefonicky, kde si prejdeme detaily pozície.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov podľa § 20 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ resp. VŠ vzdelanie s chemickým zameraním
- Dobré vedomosti z organickej a anorganickej chémie
- Skúsenosti na pozícii Laboratórny technik resp. Chemik sú výhodou
- Prax vo výrobnej spoločnosti je rovnako výhodou
- Ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka je podmienkou (min. úroveň B2)
- Ovladanie MS Office na užívateľskej úrovni
- Tímový hráč
- Spoľahlivosť a dôslednosť

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť BIA je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2281938  Dátum zverejnenia: 24.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou