Plánovač výroby a logistiky

BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čab, Nitriansky kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a spracovanie zákazníckych objednávok
- komunikácia so zákazníkmi ohľadom dodacích termínov, dodávok balenia a polotovarov,
- zodpovednosť za procesy toku polotovarov a hotových výrobkov
- zodpovednosť za skladový manažment polotovarov, balenia, hotových výrobkov
- zodpovednosť za dodržiavanie dodacích termínov
- zodpovednosť za prípravu výrobného plánu, ktorý zohľadňuje efektívnu vyťaženosť výrobnej linky a zákaznícke objednávky
- spolupráca s majstrami výroby pri plnení výrobného plánu
- spolupráca pri výbere dodávateľov logistických služieb
- spolupráca pri implementácii skladového systému
- spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti

- Práca pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť
- Motivujúce pracovné prostredie s dôrazom na tímového ducha
- Možnosť odborného rastu, poskytnutie potrebných školení

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.04.2015

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám, prosím, zašlite svoj štruktúrovaný profesijný životopis v slovenskom jazyku elektronicky prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky, alebo poštou na doleuvedenú adresu.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov podľa § 20 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú očakávané požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Min. 5 rokov praxe v plánovaní výroby a organizovaní logostických procesov
- Prax v automobilovom priemysle výhodou
- Anglický jazyk aktívne je podmienkou
- Samostatnosť a flexibilita
- Analytické myslenie
- Komunikačné zručnosti
- Tímový hráč

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť BIA je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2281852  Dátum zverejnenia: 14.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou