Mzdový/-á účtovník/-čka, personalista/-tka

BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čab, Nitriansky kraj
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné spracovanie miezd, odvodov, daní z miezd a všetkých atribútov mzdy
- spracovanie dochádzky
- vedenie personálnej databázy zamestnancov, vedenie osobných spisov zamestnancov
- prihláška, odhlášky do ZP a SP
- príprava pracovno-právnych dokumentov súvisiacich so vznikom, zmenou a zánikom pracovného pomeru
- evidencia školení, čipových kariet, kľúčov
- vypracovanie ročného zúčtovania dane
- implementácia interných smerníc spoločnosti
- sledovanie platnej legislatívy v oblasti miezd a personalistiky

- Práca pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť
- Motivujúce pracovné prostredie s dôrazom na tímového ducha
- Možnosť odborného rastu, poskytnutie potrebných školení

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám, prosím, zašlite svoj štruktúrovaný profesijný životopis v slovenskom jazyku elektronicky prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky, alebo poštou na doleuvedenú adresu.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov podľa § 20 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú očakávané požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti v oblasti personalistiky a spracovania miezd v spoločnosti s minimálnym počtom 50 zamestnancov
- znalosť spracovania miezd a personálnej agendy v programe Olymp výhodou
- znalosť pracovno - právnej legislatívy
- bezúhonnosť, orientácia na interného zákazníka, diskrétnosť, tímová práca, precíznosť, zodpovednosť, konštruktívna a ústretová komunikácia so zamestnancami

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť BIA je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2032097  Dátum zverejnenia: 1.3.2015