Laboratórny asistent / -ka vo fyzikálnom laboratóriu

BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
927 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- uskutočňovanie fyzikálnych testov ako napr. CASS test, testy hrúbky vrstvy, TMT, atď.
- meranie dielov v sériovej výrobe – napr. hrúbky povrchovej úpravy, korózne testy, termálne testy.
- meranie dielov pred-sériovej výroby – podľa požiadaviek zákazníka, noriem OEM
- analýza chýb povrchovej úpravy podľa objednávok
- interné kalibrácie / riadenie externých kalibrácií
- meranie povrchového napätia
- komunikácia s kolegami na oddelení galvanizácie a oddelení kvality

- Práca pre jedného z lídrov na trhu v oblasti galvanického chrómovania
- Odborný rast, kontakt s najmodernejšími technológiami
- Spolupráca s odborníkmi v danej oblasti
- Motivujúce pracovné prostredie s dôrazom na tímového ducha
- Ponuka stabilného zamestnania
- Možnosť využívať dopravu do zamestnania hradenú zamestnávateľom
- Možnosť využívať jazykové kurzy, hradené zamestnávateľom
- Stravovanie dvoma spôsobmi- jedáleň formou obedov alebo stravné v hodnote 3,60€
- Okrem mesačnej mzdy možnosť získať polročný, ročný dochádzkový bonus a vianočnú odmenu

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite svoj štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Všetkým záujemcom o uvedenú pozíciu vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú daným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ resp. VŠ vzdelanie
- Schopnosť dorozumieť sa v anglickom jazyku alebo nemeckom jazyku v ústnej a písomnej forme
- Ovládanie MS Office na užívateľskej úrovni
- Tímový hráč
- Spoľahlivosť a dôslednosť
- Ochota učiť sa nové veci

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť BIA je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1589592  Dátum zverejnenia: 13.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 927 €