Obchodný reprezentant pre Trenčianský kraj.

BI-ES, s.r.o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.2.2020
620 - 1 120 EUR/mesiacFixná zložka + motivačné bonusy v závislosti od splnenia plánu predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj a distribúcia produktov spoločnosti pre malo a veľkoobchody vo zverenom regióne.
Tvorba a dodržiavanie stanoveného počtu návštev a cestovných trás – tourplánu.
Reporting vedeniu spoločnosti na dennej báze.
Pravidelná osobná starostlivosť o existujúcich a vyhľadávanie nových zákazníkov.
Dohľad nad platobnou morálkou zverených zákazníkov.
Spolupráca s kľúčovými zákazníkmi – medzinárodné reťazce vo zverenej oblasti, podpora a budovanie obchodných vzťahov s ich zástupcami.
Reprezentovanie firmy - budovanie značky.
Zavedenie nových výrobkov na trh.
Starostlivosť o regálové umiestnenie výrobkov, vykonávanie merchandisingu na maloobchodoch.
Sledovanie konkurencie.

Práca v zahraničnej spoločnosti, v mladom kolektíve.
Motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým pracovným výsledkom = fixný základ + bonusy v závislosti od výsledkov
Zázemie silnej a etablovanej spoločnosti
Zaškolenie
Služobná SIM karta v sieti O2
Služobné vozidlo (Fabia)
Práca je ponúkaná na plný úväzok so skušobnou dobou 3 mesiace.

Hľadáme len jediného kandidáta pre región celého Trenčianského kraja + malú časť Nitrianského kraja + malú časť Žilinského kraja.
V prípade Vášho záujmu o ponúkané miesto Obchodného reprezentanta v našej spoločnosti, životopis spolu s motivačným listom zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov, uvedených v životopise, v zmysle Zákona č. 428/2002 o ochrane osobných údajov.
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Zodpovedný prístup k zvereným úlohám a riešeniu problémov, výborné predajné a komunikačné schopnosti.
Skúsenosti so starostlivosťou o maloobchodných zákazníkov.
Ambicióznosť, zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, bezúhonnosť, zažité pracovné návyky, vysoké pracovné nasadenie, schopnosť presadiť sa, iniciatívnosť, obchodný duch, tímový hráč.
Ideálny kandidát by mal disponovať vlastným PC s prístupom na internet v mieste bydliska.

Spoločnosť BI-ES, s.r.o. sa zaoberá výrobou a distribúciou pánskej, dámskej, detskej kozmetiky a parfémov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1513636  Dátum zverejnenia: 7.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 620 EUR/mesiac