Asistentka a účtovníčka

Bezovec - Poľnohospodárske družstvo

Miesto práce
Stará Lehota, 916 35 Modrová, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
zaujímavé platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava kompletných podkladov pre účtovníka, príprava reportov pre manažment, úzka spolupráca s účtovníkom a s riaditeľom spoločnosti, zodpovednosť za administratívne záležitosti súvisiace s chodom spoločnosti. Ide o kumulovanú pozíciu.

Štruktúrovaný životopis prosíme zaslať mailom na adresu [email protected]. Po posúdení Vašej žiadosti vyrozumieme vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Poľnohospodárske družstvo, ktoré je súčasťou holdingu tvoreného viacerými družstvami a spoločnosťami. Družstvo sa špecializuje na ekologický chov mäsového dobytka. Súčasťou družstva je aj pridružená výroba – kovovýroba.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1997993  Dátum zverejnenia: 30.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zaujímavé platové ohodnotenie