Kuchár

Beyond Media, s.r.o.

Miesto práce
Laurinská 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou podľa skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a spracovanie surovín v našom podniku Urban House v centre Bratislavy,
- príprava jedál modernej kuchyne a ich výdaj,
- udržiavanie hygienicky čistého pracoviska,
- dodržiavanie produktových noriem a pracovných postupov,
- prípravné a záverečné práce v kuchyni,
- priama spolupráca s vedením a manažmentom,
- pravidelná inventarizácia surovin.

- Možnosť profesionálneho a kariérneho postupu,
- moznosť sebariealizácie pri vytváraní nových receptúr,
- dobrý pracovný kolektív.

Do moderných priestorov našej prevádzky hľadáme šikovných kolegov na dlhodobú a korektnú spoluprácu na pozíciu kuchár s nástupom ihneď.
Do predmetu e-mailu uveďte pozíciu Kuchár.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Chuť tvoriť a vymýšľať nové receptúry,
- zmysel pre modernú gastronómiu.

Beyond Media, s.r.o. je prevádzkovateľom internetového kníhkupectva www.gorila.sk a kaviarní s kníhkupectvom Gorila.sk Urban Space, Urban House, Urban Bistro a Michalská Cocktail Room v Bratislave.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Vajnorska 136/A
83104 Bratislava
ID: 1791464   Dátum zverejnenia: 9.11.2016