Kuchár/kuchárka, pomocný kuchár/pomocná kuchárka

Bevanda s.r.o.

Miesto práce
Pribinova 25, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 1000 EUR/mesiac, podla osobnych predpokladov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Výdaj jedál
* Zodpovednosť za prípravu jedál podľa pokynov šéfkuchára
* Dodržiavanie a kontrola hygienických predpisov v rámci platnej legislatívy SR
* Zodpovednosť za čistotu a hygienu kuchyne a skladových priestorov

!!!!!! POSKYTUJEME UBYTOVANIE ZDARMA !!!!!!
* Práca v stabilnej, stále sa rozvíjajúcej spoločnosti na Slovensku
* Profesionálny rozvoj a rast v rámci danej pozície
* Práca v dynamickom kolektíve
* Možnosť práce vo viacerých prevádzkach v rámci Bratislavy

Ak Vás ponuka zaujala a chcete sa uchádzať o zamestnanie v našej firme, budeme očakávať Vašu žiadosť o prijatie do zamestnania vrátane štruktúrovaného životopisu mailom. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, vyrozumieme však iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor. Pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zák.č. 428/2002 Zb. o ochrane údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Znalosť receptúr, technológie prípravy pokrmov a odbornej spôsobilosti
* Komunikatívne a príjemné vystupovanie

Reštaurácia nachádzajúca sa v Petržalke

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 876916  Dátum zverejnenia: 6.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 1000 EUR/mesiac, podla osobnych predpokladov