Stolár

BETTER HOME Netherlands bv

Miesto výkonu práce: v Holandsku (v stolárskej dielni a taktiež priamo na realizovaných stavbách)., Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
najskorší možný termín
Mzdové podmienky (brutto)
2200 - 2900 EUR/mesiac, možná dohoda na úkolové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zameranie, výroba a montáž – okien, dverí a nábytku.

Prijmeme stolára na pracovnú pozíciu v stavebnej firme pôsobiacej v Holandsku zaoberajúcej sa rekonštrukciami domov.

Podmienky: dostatočná prax v stolárskej výrobe, odborná zdatnosť a samostatnosť, živnostenský list, aktívny vodič skupiny B

Náplň práce: zameranie, výroba a montáž okien, dverí a nábytku

Miesto výkonu práce: v Holandsku (v stolárskej dielni a taktiež priamo na realizovaných stavbách)

Platové podmienky: 2200 – 2900 €/mesiac, možná dohoda na úkolové ohodnotenie

Rozsah práce: 50-60 hodín týždenne.

Ubytovanie zabezpečené a hradené zamestnávateľom

Možnosť dlhodobej spolupráce.

Nástup: najskorší možný termín

Ovládanie cudzieho jazyka nie je nutnosťou.

PROSÍME, NEKONTAKTUJTE NÁS TELEFONICKY, po uskutočnení užšieho výberu na základe zaslaných životopisov, vyrozumieme úspešných aj neúspešných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Stavebna firma pôsobiaca v Holandsku už 20 rokov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2237690  Dátum zverejnenia: 26.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2200 - 2900 EUR/mesiac, možná dohoda na úkolové ohodnotenie