Stavbyvedúci

BETPRES, s.r.o.

Miesto práce
Vranov nad Topľou, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou (základ + odmena závislá od výkonu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za riadne a kvalitné vykonávanie stavby podľa schválenej dokumentácie a technologických noriem
- zodpovednosť za výrobné a ekonomické výsledky, za účelnú organizáciu práce, za riadne hospodárenie a kvalitné vykonávanie prác
- organizácia a riadenie spolupráce s majstrami na zverenej stavbe
- vedenie stavebného denníka, príprava podkladov pre fakturáciu a rokovanie so zástupcom investora
- vykonávanie výrobnej kontroly, riešenie a odstraňovanie nezhôd zistených pri kontrole, predkladanie výrobných požiadaviek
- odovzdanie stavby, sledovanie stavby až do ukončenia záručnej lehoty

- podpora ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu
- výška odmeny podľa produkcie
- mobilný telefón, notebook, firemné auto – štandardné prostriedky na výkon práce
- zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti s celoslovenskou pôsobnosťou
- programy zamestnaneckých výhod
- po nástupe adaptačný proces

Hľadáme ambiciózneho kandidáta, ktorý už v minulosti dosiahol dobré výsledky vo funkcii stavbyvedúci a vie sa nimi preukázať, má chuť tvrdo a cieľavedome pracovať, podieľať sa na rozvoji firmy a je schopný s porozumením komunikovať s obchodnými partnermi.

Bude sa od Vás vyžadovať tvrdá práca a vynikajúce výsledky. Odmenou Vám bude možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu, stanete sa platným členom spoločnosti s našou plnou podporou.

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený do výberového konania, zašlite nám Váš životopis a žiadosť.

UPOZORNENIE:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti BETPRES, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák. č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

osvedčenie SKSI - pozemné stavby, inž. stavby

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
AutoCAD - Základy
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- maximálna ochota tvrdo pracovať
- podmienkou! sú preukázateľné výsledky v minulosti
- podmienkou! sú referencie v odbore stavebníctvo – pozemné staviteľstvo na pozícii stavbyvedúci
- schopnosť prekonávať prekážky
- sebadisciplína a vytrvalosť

Dynamicky rastúca stavebná spoločnosť, ktorá realizuje obchodné, priemyselné a občianske stavby na kľúč, v rámci celého Slovenska.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1755805  Dátum zverejnenia: 5.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou (základ + odmena závislá od výkonu)