Mechanik - elektronik

BETAMONT s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 68, Košice
Termín nástupu
06/2015
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú prejednané na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce v servisnom a montážnom oddelení
Práce spojené s odstraňovaním závad na el. výrobkoch
Montáže káblových systémov
Inštalácia a programovanie oznamovacích a rádiových zariadení
Práca v teréne
Vysokokvalifikovaný prístup k zákazníkom
Znalosť prostredia ŽSR výhodou

Svoj životopis môžete poslať mailom na [email protected] alebo poštou na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti so servisovaním elektronických výrobkov
- osvedčenie vyhlášky 508 - §21, a vyhlášky 205 na ŽSR
- znalosti ovládania PC a MS Office
- schopnosť naučiť sa ovládať rôzne obslužné SW
- znalosti z oblasti rádiokomunikačných prenosov
- schopnosť zvládať záťažové situácie
- pravidelné služobné výjazdy

Spoločnosť BETAMONT s.r.o., pôsobiaca na trhu 30 rokov, vyvíja a integruje vlastné inteligentné dopravné technológie v cestnej aj železničnej doprave.

Je zameraná na vývoj, projekciu, montáž, servis a údržbu:
- inteligentných dopravných systémov pre cesty a železnice
- zabezpečovacích a oznamovacích zariadení pre železnice
- diagnostických systémov pre zabezpečenie ochrany železničnej dopravnej cesty a jej
konštrukcií
- systémov na určenie evidenčného čísla vozidla, meranie celkovej hmotnosti, rozmerov a
rýchlosti vozidiel v cestnej sieti a mestách
- informačných systémov diaľnic a tunelov
- technológií pre riadenie dopravy na cestách, diaľniciach, v tuneloch

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2100321  Dátum zverejnenia: 30.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú prejednané na pracovnom pohovore.