Predajca, asistent / asistentka predaja sedacích súprav v Bratislave

BETA TRENČÍN s.r.o. - Sedačky Beta

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
až 900 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj sedacích súprav a postelí na našej predajni v BRATISLAVE (v novootvorenej predajni v novom obchodnom centre M2 - Vsetko pre byvanie - Zlaté piesky ).
Sedacia súprava je dominancia obývačky a preto sme nápomocní zákazníkom pri ich výbere. Ponúkame im riešenia. To je hlavná náplň práce.

Práca v rozvíjajúcej sa firme. Zamestnanecké zľavy. Trvalý pracovný pomer. U nás nie ste len číslo na zozname. Individuálny prístup ku každému zamestnancovi. Dlhý a krátky týždeň. Nástup ihneď.

Informácie o výberovom konaní

Zašlite životopis na email adresu uvedenú dole.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, lojálnosť. Schopnosť učiť sa nové veci. Zmysel pre zodpovednosť.

Slovenská firma zaoberajúca sa výrobou sedacích súprav a postelí. Prevádzkuje aj sieť vlastných predajní po celom Slovensku.

Cieľ našej spoločnosti:
Prinášať zákazníkom kvalitu za primerané ceny. Úpravou sedačiek a postelí na mieru prinášať zákazníkovi možnosti využitia svojho priestoru na mieru. Chceme byť lídrom na slovenskom trhu vo výrobe sedacích súprav a postelí..
Servis zákazníkom, tým sa chceme odlíšiť od ostatných.
Viac info na našej stránke
www.SedackyBeta.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2905341  Dátum zverejnenia: 24.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 900 eur