Chyžná - Holandsko. Odchod: ihneď. Bez poplatkov!

Bestwork, s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Holandsku dopĺňame tím pracovníkov. Hľadáme pracovníčku, ktorá bude pracovať v luxusnom hoteli na holandskom ostrove Vlieland alebo Terschelling.

Náplň práce:
- upratovanie hotelových izieb, kúpeľní a spoločných priestorov

Pracujete pre Slovenskú spoločnosť.

Ubytovanie je zabezpečené ZDARMA.
Neplatíte žiadne poplatky agentúre.
Mzda je vyplácaná mesačne na slovenský bankový účet.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Nadnárodná spoločnosť zabezpečujúca hotelový personál.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- komunikatívna znalosť anglického jazyka - NUTNÁ
- predchádzajúce pracovné skúsenosti s upratovaním sú výhodou
- motivácia a zodpovednosť
- ochota pracovať dlhodobo, min. 3 mesiace a viac

Bestwork s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce pre uchádzačov z celého Slovenska a krajín Východnej Európy do krajín Európskej Únie ale i celého sveta.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2095534  Dátum zverejnenia: 3.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 EUR/mesiac