Reagujte bez životopisu

Obchodný zástupca

BESTO, s.r.o.

Miesto práce
Pri krásnej 6, 040 12 Košice - mestská časť Nad jazerom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy + motivačné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť BESTO príjme obchodného zástupcu so skúsenosťami v oblasti strojárskeho priemyslu a automatizácie.

Náplň práce:
- aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov, starostlivosť o zákaznícku základňu s cieľom rozvíjať ju na území Slovenska a v zahraničí
- komunikácia a udržiavanie dobrých vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
- prezentácia produktov a navrhovaných technických riešení
- súčinnosť pri marketingových aktivitách
- súčinnosť pri navrhovaní technického riešenia projektov v spolupráci s technikmi a výrobou

Požiadavky na uchádzača:
- VŠ vzdelanie strojárskeho smeru
- prax min. 3 roky v odvetví strojárstva
- pokročilá znalosť anglického jazyka (úroveň C1)
- znalosť ďalšieho svetového jazyka výhodou (nemecký, francúzsky, ruský jazyk)
- ochota cestovať v rámci SR, EÚ aj mimo EÚ

- Práca na zaujímavých projektoch v zahraničí a na Slovensku
- Pružná pracovná doba
- Motivačné ohodnotenie vzhľadom na hospodárske výsledky spoločnosti (13. plat)

Životopis v slovenskom jazyku zasielajte len na e-mailovú adresu [email protected]. Po vyhodnotení žiadostí budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor.
Uchádzači, ktorí nebudú kontaktovaní neprešli výberom.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

- prax min. 3 roky v strojárstve
- iniciatívnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
- sympatické vystupovanie, komunikatívnosť a cieľavedomosť
- obchodný duch a priebojnosť

Strojárska firma zaoberajúca sa vývojom, výrobou a servisom dopravníkov, montážnych liniek, skladovacích technológii a jednoúčelových strojov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2515507  Dátum zverejnenia: 5.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac