Náborový pracovník

BestCare 24, s.r.o.

Miesto práce
Mlynská 28, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denná osobná (príp. telefonická) alebo e-mailová komunikácia s klientami a zamestnancami
- spracovávanie osobných, emailových a telefonických požiadaviek klientov a zamestnancov
- vytváranie a posielanie inzerátov
- pozývanie záujemcov na pohovory
- organizovanie a koordinácia pohovorov
- vyhľadávanie a oslovovanie nových záujemcov o prácu
- plánovanie stretnutí s potencionálnymi záujemcami o prácu
- vedenie administratívnej agendy

V prípade záujmu zašlite životopis s fotografiou v nemeckom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť a zodpovednosť

BestCare 24 je spoločnosť s medzinárodnou štruktúrou pôsobiaca na trhu od roku 2007. Na Slovensku sú k dispozícii kancelárie v Bratislave, v Banskej Bystrici a v Košiciach. V zahraničí máme zastúpenie v Rakúsku a Rumunsku.

Prostredníctvom našich dlhoročných praktických skúseností nielen v oblasti 24-hodinovej starostlivosti ale aj v oblasti výberových procesov opatrovateľov / opatrovateliek vieme profesionálne uspokojiť potreby našich klientov a zároveň rýchlo ponúknuť prácu opatrovateľkám a opatrovateľom.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Pánska
811 01 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2559292   Dátum zverejnenia: 21.9.2016