Dizajnér-Odborný predajca

BEST SLOVAKIA s.r.o.

prevádzka Best Slovakia s r.o., Bratislavská ul.117, v Žiline, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa skúsenosti a znalostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh ,vizualizácia, spracovanie, poradenstvo,predaj zákazníkom pri výbere obkladov,dlažieb a sanity v interiery, na základe toho tvorba cenových ponúk.
Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí mimo predajne.

Práca v mladom kolektíve,v stabilnej firme.Postupne možnosť využitia fir.auta a telefonu,odmeňovanie- základný plat a prémie podľa výkonu

Motivačný list a životopis s fotografiou zasielajte na adresu:
[email protected] s označením v správe "dizajnér"
Uchádzačov prosíme, aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali nasledujúci odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez tohto súhlasu nebude možné žiadosť o zamestnanie ďalej spracovať.

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti Best Slovakia s.r.o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania) v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Na výberové stretnutie pozveme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a poslali svoj životopis a motivačný list podľa definovaných podmienok.

Z dôvodu vysokého počtu uchádzačov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo,obchod, interierový dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
ArCon - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
AutoCAD - Základy
SketchUp - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť,príjemné vystupovanie,kvalitné vedomosti,ústretovosť,vysoké pracovné nasadenie,obchodné a prezentačné zručnosti

Obchodná firma zaoberajúca sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom obkladov a dlažieb, sanity a vybavenia kúpeľní, kuchýň a interiérov a tiež návrhom, dodávkou a realizáciou väčších developerských projektov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 889658  Dátum zverejnenia: 16.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa skúsenosti a znalostí uchádzača