Zdravotné sestry a opatrovateľky v Holandsku

Best Job, s.r.o.

Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia, Francúzsko, Taliansko, Švajčiarsko, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1800 - 2500 € / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme opatrovateľky ku seniorom do Anglicka a Holandska A diplomované zdravotné sestry do Holandska

OPATROVATEĽKY SENIOROV
Prijmeme opatrovateľky aj s minimálnymi skúsenosťami v danej oblasti. Stačí ovládať Anglicky alebo Nemecky jazyk na mierne pokročilej úrovne a mať vzťah k opatrovaniu pacientov. Pre opatrovateľky s minimálnymi skúsenosťami s opatrovaním poskytneme BEZPLATNÝ opatrovateľský kurz v Anglicku a následne Vám bude pridelený konkrétny klient.
Opatrovateľky, ktorí máju skúsenosti s opatrovaním môžu nastúpiť na pracovnú ponuku ku konkrétnemu klientovi a začnú pracovať ihneď bez absolvovania opatrovateľského kurzu v Anglicku alebo Holandsku.
Práca je na slovenskú živnosť a aj na zahraničnú pracovnú zmluvu.

ZDRAVOTNÉ SESTRY:
Krajina: Holandsko
Mesto: Utrecht
Nástup: flexibilný
Plat: 2500 Eur/netto/mesiac
Kontrakt na 1 rok
Práca na holandskú pracovnú zmluvu na dobu 1 rok, platená dovolenka
Pracovná doba: flexibilná – 36 hodín/týždeň
Ubytovanie: zabezpečené (400 Eur/mesiac)
Požiadavky:
Plynulá angličtina (slovom aj písmom) – min C1
Ukončené vysokoškolské vzdelanie – zdravotnícke zameranie
Prax
Referencie z predchádzajúcich zamestnaní v nemocnici
Výpis registra trestov (nie staršie ako 3 mesiace)
Výhody:
Holandská pracovná zmluva
Zdravotné poistenie v Holandsku
Sociálne a zdravotné odvody hradí zamestnávateľ
Bezplatné školenie
Flexibilný pracovný čas – cca 36 hodín/týždenne
Moderné pracovné prostredie
Zamestnanecké bonusy
Pracuje sa v špičkovej nemocnici s najmodernejším vybavením. Po príchode do Holandska absolvujú sestry bezplatné školenie.
Tieto pracovné ponuky sú bez akýchkoľvek poplatkov agentúre ako sprostredkovateľovi! Všetky služby Vám budú z našej strany poskytnuté úplne zadarmo!
Prehľad všetkých ponúk, ktoré sú momentálne aktuálne, nájdete tu:

Viac o ponukách povieme telefonicky alebo mailom

Zamestnanecké výhody a benefity:
1.Ubytovanie a strava: ZADARMO.
2. Opatrovateľský kurz a certifikát Health Care Assistant: ZADARMO.
3. Žiadne sprostredkovateľské ani iné poplatky.
4. HRADÍME Vám cestu (letenku) na adresu pacienta v zahraničí.
5. Zorganizujeme Vám dopravu priamo na adresu výkonu práce.
6. Stabilná, legálna a zaujímavá pracovná pozícia v zahraničí.
7. Pri vybraných pracovných pozíciách získate od nás navyše k platu od 100€ - do 150 € finančnú odmenu.
8. Pre získanie pracovného miesta NIE je nutné navštíviť nás osobne.
9. Možnosť výberu dĺžky turnusu (minimálne 3-4 týždne) + ZÁSKOKY.
10. Možnosť výberu klienta.
11. Preskúšanie jazyka je možné aj po telefóne / Skype.
12. Nezaväzujeme Vás k dlhodobej spolupráci žiadnymi sankciami alebo pokutami.
13. Nadštandardný a stabilný prijem vo výške až do 2400 €/ mesiac a viac.
14.Profesionálny servis, pomoc a poradenstvo počas celej doby spolupráce.
15. Možnosť kariérneho rastu. Nadobudnutím pracovných a jazykových zručností Vám zabezpečíme lepšie platenú ponuku.

Vaše životopisy so súhlasom na spracovanie osobných údajov posielajte na e-mailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme úspešná, dynamická slovenska spoločnosť, pôsobiaca v oblasti medzinárodnej personalistický. Pôsobíme v krajinách EU: Anglicko, Francúzsko, Nemecko, Holandsko a iných. Neustále rozširujeme spoluprácu so zahraničnými krajinami. Ponúkame kvalitne pracovné pozície, hľadáme najvhodnejších kandidátov pre našich klientov. Okrem toho poskytujeme odbornú podporu v oblasti personalistiky či pracovného práva
www.best-job.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme úspešná, dynamická slovenska spoločnosť, pôsobiaca v oblasti medzinárodnej personalistický. Pôsobíme v krajinách EU: Nemecko, Holandsko, Belgicko, atd. Neustále rozširujeme spoluprácu so zahraničnými krajinami. Ponúkame kvalitne pracovné pozície: opatrovateľka, hotelový personal, atd, hľadáme najvhodnejších kandidátov pre našich klientov. Okrem toho poskytujeme odbornú podporu v oblasti personalistiky či pracovného práva

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2767191  Dátum zverejnenia: 26.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 - 2500 € / mesiac