Opatrovanie v Anglicku a Holandsku. Live-in care! Aj bez skúseností! Ubytovanie, strava a tréning zadarmo. Vysoký plat! Nástup ihneď!

Best Job, s.r.o

Miesto práce
Holandsko, Veľká Británia
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
1800 - 2400 € / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme starostlivé, zodpovedné opatrovateľky na pozíciu LIVE-IN CARER v Anglicku a Holandsku.
Prijmeme opatrovateľky aj bez skúsenosti v danej oblasti. Stačí ovládať Anglicky jazyk a mať vzťah k opatrovaniu pacientov. Pre opatrovateľky bez skúsenosti s opatrovaním poskytneme BEZPLATNÝ tréning pre Live-in carers (opatrovateľka) v Anglicku a nasledovne prácu s klientom.
Opatrovateľky, ktorí máju relevantne skúsenosti (musia byť podložení referenciami) môžu nastúpiť na pracovnú ponuku bez tréningu v Anglicku alebo Holandsku.

AKTUÁLNE PONUKY (pre skúsene opatrovateľky) v ANGLICKU:
PONUKA 1 :
Krajina: Anglicko
Miesto: Lightcliffe, Halifax (okolie Leeds)
Nástup: 16.12.2016
PLAT: 2520 €/turnus /netto
Turnus: 6 tyždňov (podla dohody)
Ubytovanie a strava: zadarmo
V prípade 2 mesačného turnusu hradíme jednorazový príspevok na cestu vo výške 50,00 €.
Opatrovaná osoba: žena, 89 rokov, Demencia, ktorá sa prejavuje v strate krátkodobej pamäti, občas je dezorientovaná. Je inteligentná a rada komunikuje. Chôdza je v poriadku, je aktívna, rada chodí na prechádzky. Je bývala baletka a učiteľka baletu. V dome je k dispozícii „baby monitor“ aj „bed mat“, čo umožňuje opatrovateľke spať aj počas nočnej služby, v prípade ak klientka nepotrebuje pomoc.

PONUKA 2:
Miesto: Dartford, Kent
Nástup: 10.12.2016
PLAT za turnus: 3800 € / turnus
Turnus: 2 mesiace
Cestovne: hradené vo výške 50 €.
Požiadavky na opatrovateľku:
Žena, od 22 – 60, Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, skúsenosti s opatrovaním, vodičák netreba.
Opatrovaná osoba: muž, 80 rokov, leziaci, netreba dvihat, nema Demenciu. Je inkontinentny. Potrebuje pomoc v domacnosti a pomoci pri osobnej hygiene. Opatrovateľka ma 2 hodiny voľna každý deň. Pacient je bezproblemovy a kludny.

Holandsko / Belgicko:
Ponuka: NL 03
Krajina: Belgicko
Miesto: Essen (na hraniciach s Holandskom)
Nástup: 6.12. 2016
PLAT: 2250 €/turnus/netto
Turnus: 6.12. 2016- 15.1. 2017 (41 dni)
Príspevok na cestu 100 €.
VIANOČNÝ BONUS: 100 €

Opatrovaná osoba: muž, 88 rokov, Parkinson, žije s manželkou 83 rokov. Kvôli jeho diagnóze mu treba pomáhať so všetkým. Ale opatrovateľka na to nie je sama, do domu chodí niekoľko pomocných síl. Každé ráno ho chodia umývať, od pondelka do piatku od 9.30 do 17.00 chodí pomáhať pani s upratovaním, od pondelka do štvrtku od 22.00 – 7.00 chodí zdravotná sestra. Každý pondelok a piatok chodí špeciálna výpomoc od 9.00-17.00. Opatrovateľka by mala zabezpečiť varenie, nakupovanie, urobiť kávu, čaj, pomáhať cez deň na záchod, zabezpečiť nočné smeny štvrtok, sobota, nedeľa, upratovanie, kŕmenie a venčenie psa (pes je vonku).

Ponuka: NL 01
Krajina: Holandsko
Miesto: obec Steenbergen (okolie Assenu ) Severne Holandsko
Nástup: 20.12.2016
PLAT: 3200 €
Ubytovanie a strava: ZADARMO V RODINE
Cestovne hradene vo vyske 100 €.
VIANOČNY BONUS 100 €
Žena, od 22 – 55, Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, skúsenosti s opatrovaním , vodičský preukaz.
Opatrovaná osoba: Muž, 77 rokov, diagnoza: Non-Hodginov lymfom. Ma nador stavcov chrbtice, co mu zhorsuje chodzu. Pacient sam chodi na WC, ale treba davať pozor na neho. Mentalne je uplne vporiadku. Je oslabeny. Pacient je velmi mily a bezproblemovy, ale ma rad svoje sukromie a rad byva sam. Ked potrebuje pomoc opatrovateľky, zavola ju. Raz za dva tyzdna pacienta navstevuje jeho manzelka, ktora byva v domove dochodcov. Treba dať pozor na nu, ked pride na navstevu. Je velmi mila a rada pomaha v kuchyne pri varenia rada komunikuje.Pacient ma auto (manualna prevodovka). Opatrovateľka chodi na nakupy autom a vozi pacienta ku lekarovi na pravidelnu kontrolu. Opatrovateľka ma volno cely vikend od 10:00 Sobota – do 22:00 Nedela (aj v noci zo soboty na nedelu).

Podmienky:
Opatrovanie je v domácnosti pacienta, ubytovanie a strava pre opatrovateľku je ZADARMO. Pozícia - "Live-in". (netreba šoférovať).

Najbližšie nástupy: 6.12.2016, 07.12.2016, 20.12.2016, 11.01.2017, 25.01.2017

PLAT: od 1600 €/ mesiac- do 2450 € /mesiac (je možnosť kariérneho rastu a rastu výplaty)
Turnus: 4- 6 týždňov pracujete 2 týždňa voľno, 8 /2, 10/2, atd.
Náplň práce: Pomoc s osobnou hygienou, pomoc s obliekaním, prechádzky von a sprevádzanie, podávanie liekov, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, nakupovanie.

Zamestnanecké výhody, benefity:
1.Ubytovanie a strava: ZADARMO
2. Trening + certifikát Health Care Assistant: ZADARMO
3. Žiadne sprostredkovateľské ani iné poplatky
4. HRADÍME Vám cestu (letenku) na adresu pacienta v zahraničí
5. Zorganizujeme Vám dopravu priamo na adresu výkonu práce
6. Stabilná, legálna a zaujímavá pracovná pozícia v zahraničí
7. Pri vybraných pracovných pozíciách získate od nás navyše k platu 150€ finančnú odmenu a to ak na jednom turnuse zotrváte dlhšie ako 3 mesiace.
8. Možnosť výberu dĺžky turnusu (minimálne 3-4 týždne) + ZASKOKY
9. Možnosť výberu klienta
10. Preskúšanie jazyka je možné aj po telefóne / skype
11. Nadštandardný a stabilný prijem vo výške až do 2400 €/ mesiac a viac!
12.Profesionálny servis, pomoc a poradenstvo počas celej doby spolupráce
13. Možnosť kariérneho rastu. Nadobudnutím pracovných a jazykových zručností Vám zabezpečíme lepšie platenú ponuku.

Vaše životopisy so súhlasom na spracovanie osobných údajov posielajte na e-mailovú adresu: information.bestjob@gmail.com

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme úspešná, dynamická slovenska spoločnosť, pôsobiaca v oblasti medzinárodnej personalistický. Pôsobíme v krajinách EU: Anglicko, Francúzsko, Nemecko, Holandsko a iných. Neustále rozširujeme spoluprácu so zahraničnými krajinami. Ponúkame kvalitne pracovné pozície, hľadáme najvhodnejších kandidátov pre našich klientov. Okrem toho poskytujeme odbornú podporu v oblasti personalistiky či pracovného práva
www.best-job.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Best Job s.r.o.
L. Svobodu 555/52
976 32 Badín, okr. Banská Bystrica

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2767191   Dátum zverejnenia: 30.11.2016