Opatrovateľka v Anglicku a Holandsku. Bez skúseností, vysoký plat, nástup ihneď!

Best Job, s.r.o

Francúzsko, Holandsko, Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Taliansko, Veľká Británia
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
1800 - 2400 € / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme starostlivé, zodpovedné opatrovateľky ku seniorom do Anglicka a Holandska.
Prijmeme opatrovateľky aj bez skúsenosti v danej oblasti. Stačí ovládať Anglicky jazyk na mierne pokročilej úrovne a mať vzťah k opatrovaniu pacientov. Pre opatrovateľky bez skúsenosti s opatrovaním poskytneme BEZPLATNÝ opatrovateľský kurz v Anglicku a následne Vám bude pridelený konkrétny klient.
Opatrovateľky, ktorí máju relevantne skúsenosti (musia byť podložení referenciami) môžu nastúpiť na pracovnú ponuku bez absolvovania opatrovateľského kurzu v Anglicku alebo Holandsku.

Aktuálne ponuky práce: nájdete na našej webovej stránke v kategórii "PRACOVNÉ PONUKY".
Najbližšie nástupy: 5.01.2017. 09.01.2017, 10.01.2017 11.01.2017, 20.01.2017 25.01.2017
PLAT: od 1600 €/ mesiac- do 2400 € /mesiac (je možnosť kariérneho a platového rastu)
Turnus: 1 - 3 mesiace.
Náplň práce: Pomoc s osobnou hygienou, pomoc s obliekaním, prechádzky von a sprevádzanie, podávanie liekov, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, nakupovanie.

Zamestnanecké výhody a benefity:
1.Ubytovanie a strava: ZADARMO.
2. Opatrovateľský kurz a certifikát Health Care Assistant: ZADARMO.
3. Žiadne sprostredkovateľské ani iné poplatky.
4. HRADÍME Vám cestu (letenku) na adresu pacienta v zahraničí.
5. Zorganizujeme Vám dopravu priamo na adresu výkonu práce.
6. Stabilná, legálna a zaujímavá pracovná pozícia v zahraničí.
7. Pri vybraných pracovných pozíciách získate od nás navyše k platu od 100€ - do 150 € finančnú odmenu.
8. Pre získanie pracovného miesta NIE je nutné navštíviť nás osobne.
9. Možnosť výberu dĺžky turnusu (minimálne 3-4 týždne) + ZASKOKY.
10. Možnosť výberu klienta.
11. Preskúšanie jazyka je možné aj po telefóne / Skype.
12. Nezaväzujeme Vás k dlhodobej spolupráci žiadnymi sankciami alebo pokutami.
13. Nadštandardný a stabilný prijem vo výške až do 2400 €/ mesiac a viac.
14.Profesionálny servis, pomoc a poradenstvo počas celej doby spolupráce.
15. Možnosť kariérneho rastu. Nadobudnutím pracovných a jazykových zručností Vám zabezpečíme lepšie platenú ponuku.

Vaše životopisy so súhlasom na spracovanie osobných údajov posielajte na e-mailovú adresu: information.bestjob@gmail.com

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme úspešná, dynamická slovenska spoločnosť, pôsobiaca v oblasti medzinárodnej personalistický. Pôsobíme v krajinách EU: Anglicko, Francúzsko, Nemecko, Holandsko a iných. Neustále rozširujeme spoluprácu so zahraničnými krajinami. Ponúkame kvalitne pracovné pozície, hľadáme najvhodnejších kandidátov pre našich klientov. Okrem toho poskytujeme odbornú podporu v oblasti personalistiky či pracovného práva
www.best-job.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Best Job s.r.o.
L. Svobodu 555/52
976 32 Badín, okr. Banská Bystrica

Kontakt

ID: 2767191   Dátum zverejnenia: 4.1.2017