Chyžná pre Grand Hotel River Park

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda: 1000 €/mes.+ povínné príplatky v zmysle Zákonníka práce + bonusy a odmeny. Garantovaný kvartálny bonus: 150 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Upratovanie a udržiavanie poriadku a čistoty v hosťovských izbách, spoločných priestoroch hotela
  • Starostlivosť o pridelené vozíky a pracovné pomôcky
  • Hlásenie technických porúch v hosťovských izbách a spoločných priestoroch hotela
  • Hlásenie a evidencia nájdených vecí podľa platných štandardných predpisov
  • Účasť na ranných poradách a tréningoch v rámci oddelenia
  • Dodržiavanie štandardov kvality
  • Rotácia a nastavenie zmien podľa interného harmonogramu

  • Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
  • Benefitový program až do 600€ (BHFit 4x 150€ ročne)
  • Kvalitný odborný rozvoj prostredníctvom Talent Manažment Programu
  • Bezplatná strava a pitný režim v hotelovej kantíne
  • Odmena za odporučenie kandidáta vo výške 300 €
  • Zamestnanecká zvýhodnená cena ubytovania v hotelovej sieti
  • Odmena vo výške 200 € za zamestnanca mesiaca / 300 € za zamestnanca roka
  • Teambuildingy a firemné večierky
  • Komfortná a kvalitná uniforma, jej čistenie zdarma

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite prosím svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu.

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. V prípade, že spĺňate požiadavky budeme Vás kontaktovať a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

  • fyzická zdatnosť
  • časová flexibilita
  • zodpovedný a spoľahlivý prístup
  • schopnosť pracovať rýchlo a vytrvalo
  • precíznosť so zmyslom pre detail

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton, Crowne Plaza a DoubleTree by Hilton Košice ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties je jedna z najväčších spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anastasiya Datsyshyna
E-mail: poslať životopis
ID: 4788496  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac