Práca pre opatrovateľky v Rakúsku - možnosť rýchleho vycestovania

BestCare s.r.o.

Miesto práce
Viedeň + okolie, Horné a Dolné Rakúsko, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 50€ / deň (v čistom) a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame serióznu a stabilnú spoluprácu pre opatrovateľky, ktoré majú záujem o prácu v Rakúsku. Vieme sa dohodnúť aj s kandidátmi so slabšou nemčinou, pričom znalosť jazyka ovplyvňuje dĺžku čakania na prácu.

- odmena minimálne 50 EUR / deň
- široká škála pracovných ponúk
- žiadne skryté poplatky
- ústretový prístup
- možnosť rýchleho vycestovania

V prípade záujmu nám prosím pošlite Váš životopis na: [email protected], alebo sa s nami dohodnite na ďalšom postupe telefonicky: 0905-254-772

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotná sestra, zdravotný asistent, opatrovateľský kurz

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

- absolvovaný opatrovateľský kurz, alebo iné adekvátne zdravotnícke vzdelanie
- NJ na mierne pokročilej
- dobrý zdravotný stav
- prax na podobnej pozícii aspoň 1 rok
- ochota pracovať na 2-týždňové turnusy
- flexibilita

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2007 v oblasti sprostredkovania vysokokvalifikovaných opatrovateľských služieb a má bohaté skúsenosti v starostlivosti o pacientov v Rakúsku. Medzičasom spolupracujeme s viac ako 250 spokojnými opatrovateľkami, ktorým sme sprostredkovali prácu v Rakúsku. Kvalita je u nás na prvom mieste, preto majú naše opatrovateľky vždy adekvátne vzdelanie, alebo ukončený opatrovateľský kurz a nemčinu na aktívnej úrovni.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1873607  Dátum zverejnenia: 19.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 50€ / deň (v čistom) a viac