Rozpočtár BESOL, s. r. o.

BESOL, s. r. o.

Miesto práce
Nová Baňa, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho kolektívu nového kolegu na pozíciu rozpočtár. Zodpovedať bude za výsledky práce, ktorej náplňou je:
- tvorba rozpočtov a cenových ponúk na základe stavebných výkresov
- tvorba rozpočtov a cenových ponúk na základe výkaz výmer v programe CENKROS
- kontrola rozpočtov a cenových ponúk
- zhromažďovanie a analyzovanie čiastkových údajov vstupujúcich do konečnej hodnoty nákladov na výstavbu stavebného diela
- navštevovanie miest výstavby, meranie, vypracovanie cenovej ponuky
- určovanie množstva stavebného materiálu a pracovnej sily potrebnej na výstavbu stavebného diela
- zostavovanie cenových kalkulácií zohľadňujúcich všetky vstupy a faktory ovplyvňujúce konečnú hodnotu nákladov
- komunikácia s dodávateľmi

Ponúkame prácu v stabilnej, dynamicky rastúcej firme, ktorá je na trhu už niekoľko rokov. Prístupom k zamestnancom vytvárame tvorivé prostredie pre osobnostný a kariérny rast. Zároveň uvítame chuť vzdelávať sa a rozvíjať osobnostné a odborné vlastnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

CENKROS - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Očakávané kvalifikačné predpoklady:
- znalosť práce s programom Cenkros
- znalosť práce s MS Office

Personálna agentúra s lokálnou pôsobnosťou

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3168371  Dátum zverejnenia: 23.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou